Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w aplikacji BNP Paribas. GOmobile oferuje podgląd limitu Allegro

Na razie klienci BNP Paribas za pomocą swojej aplikacji nie mogą ubiegać się o limit, tak jak mogą to robić użytkownicy aplikacji Allegro

W markecie Google Play (w App Store jeszcze jej nie widzę) możecie znaleźć aktualizację aplikacji mobilnej BNP Paribas, która zawiera podgląd limitu Allegro. Jak informuje biuro prasowe banku, użytkownicy apki GOmobile nie mogą za jej pomocą ubiegać się o nowy limit. Mogą natomiast zobaczyć jego szczegóły, m.in. kwotę, termin spłaty oraz numer rachunku na jaki powinni jej dokonać.

Przeczytajcie także: Łatwiej o zakupy na kredyt w aplikacji Allegro

Co ciekawe podgląd odnawialnego limitu kredytowego oferowany wspólnie z BNP Paribas znajduje się także w aplikacji mobilnej Allegro. Jej użytkownicy mogą nie tylko widzieć szczegóły limitu, tak jak użytkownicy aplikacji GOmobile, ale dodatkowo mogą też o złożyć wniosek o jego przyznanie. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście, który znajdziecie tutaj.

Przeczytajcie także: Allegro rozszerza dostęp do płatności odroczonych

GOmobile to obecnie jedna z dwóch aplikacji mobilnych dostępnych dla klientów BNP Paribas. Drugą jest Mobilny Portfel wprowadzony parę lat temu na rynek przez przejęty przez BNP Paribas Raiffeisen Polbank. Mobilny Portfel wkrótce jednak zostanie wycofany. Stanie się to w połowie listopada, czyli po fuzji operacyjnej, gdy klienci byłego Raiffeisen Polbanku zostaną przeniesieni do głównego systemu BNP Paribas.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies