Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ekologiczna promocja w BNP Paribas. 300 zł za otwarcie konta, które można darować fundacjom chroniącym przyrodę

Dodatkowo za każdy założony rachunek bank posadzi jedno drzewo tlenowe

Na stronie internetowej banku BNP Paribas pojawiła się nowa promocja o nazwie "Przelew dla przyrody". Uczestnik musi do 20 października tego roku złożyć wniosek o otwarcie "Konta z Kartą" i dostępem do bankowości elektronicznej. Podczas rejestracji zaznacza kwotę darowizny – 0 zł, 100 zł, 200 zł lub 300 zł, na rzecz jednej z trzech fundacji, której bank przeleje pieniądze.

Przeczytajcie także: BNP Paribas kolejnym bankiem, który wdroży wideoweryfikację

Różnica między kwotą 300 zł a kwotą darowizny stanowi wysokość łącznych nagród pieniężnych przekazywanych dla uczestnika promocji. Przykładowo – jeśli zakładający konto podaruje dla fundacji 100 zł to w grudniu i styczniu sam dostanie po 100 zł. Jeśli podaruje 200 zł to w grudniu dostanie 0 zł , w styczniu 100 zł. Gdy zaznaczy 300 zł oznaczać to będzie, że całą swoją nagrodę chce przeznaczyć na przyrodę.

Nagrody są wypłacane w dwóch etapach i konieczne jest spełnienie odpowiednich warunków w listopadzie i grudniu. Te warunki to dokonanie w każdym z wymienionych miesięcy minimum pięciu transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę przynajmniej 300 zł oraz zapewnienie minimum wpływów na konto w wysokości 1 tys. zł.

Przeczytajcie także: Na Światowy Dzień Zwierząt karta od Mastercarda i Millennium

Nagrody można przeznaczyć dla jednej z trzech fundacji. Fundacja Dziko tworzy rezerwaty obywatelskie, czyli prywatne tereny objęte ochroną przyrody. Fundacja Jeżurkowo zajmuje się ochroną i rehabilitacją jeży oraz chce zbudować lecznicę dla tych zwierząt. Fundacja Sendzimira z kolei realizuje instalacje przyrodnicze (tzw. nature-based solutions), czyli tworzy rozwiązania takie jak: ogrody deszczowe, niecki retencyjne, ronda infiltrujące, łąki kwietne, wysepki oczyszczające wodę, itp.

Dodatkowo bank deklaruje, że za każde założone podczas tej akcji promocyjnej konto, posadzi jedno drzewo tlenowe. To roślina, która pochłania o wiele więcej dwutlenku węgla niż zwykłe drzewo. Promocja jednak jest limitowana liczbą 2 tys. rejestracji. Szczegółowy jej regulamin możecie znaleźć tutaj.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies