Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Na Światowy Dzień Zwierząt karta od Mastercarda i Millennium

Część każdej transakcji wykonanej kartą bank przeznacza na ochronę dzikich zwierząt

4 października to Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji Millennium oferuje kartę kredytową Mastercarda z okolicznościowym wizerunkiem, dzięki której można wspierać działania na rzecz ochrony przyrody. Karta WWF Millennium Mastercard oferowana jest w ramach współpracy banku z fundacją WWF. A wygląda tak:

W nadesłanej do redakcji informacji prasowej Millennium deklaruje, że karta wykonana jest z tworzywa zdatnego do recyklingu. Ponadto obiecuje, że przekazuje fundacji WWF Polska część każdej transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą (nie podaje jaka to kwota) a dodatkowo połowę opłat miesięcznych ponoszonych przez użytkowników plastiku w pierwszym roku od jego wydania. Standardowo opłata ta wynosi 4,99 zł.

Przeczytajcie także: Ułatwienie dla młodych klientów w Millennium

Karta posiada oczywiście funkcję płatności zbliżeniowych. Transakcje wykonywane w internecie zabezpieczone są kodem 3D-Secure. Oznacza to, że płacąc za coś w sieci możecie zostać poproszeni o potwierdzenie transakcji kodem jednorazowym z SMS-a, podobnie jak autoryzujecie przelewy w bankowości elektronicznej. Millennium umożliwia też zastąpienie kodów jednorazowych potwierdzeniem płatności odciskiem palca w aplikacji mobilnej na smartfonie.

Przeczytajcie także: Płatność Blikiem w ciężar kredytówki nie tylko w Millennium

Millennium jest jednym z nielicznych jeżeli nie jedynym wydawcą kart kredytowych w Polsce, który pozwala objąć transakcje gotówkowe, a więc np. wypłaty z bankomatów, okresem bezodsetkowym (tzw. grace period). Czyli przez okres wynoszący ponad 50 dni bank nie pobiera odsetek. Ale uważajcie na prowizję za skorzystanie z bankomatu. Ta cała czas jest i to nie mała – wynosi 3,99 proc., min. 9,99 zł.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies