Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
100 zł w promocji od Orange i Revoluta. Za skorzystanie z Orange Flex i założenie konta

Akcja promocyjna już trwa i będzie można z niej korzystać do odwołania

Operator komórkowy Orange informuje na swojej stronie internetowej o nowej promocji o nazwie "Bonus na start z Revolut". Uczestnicy mogą dostać od telekomu w sumie 100 zł – 50 zł za ściągnięcie aplikacji Orange Flex i aktywowanie tego planu taryfowego oraz 50 zł za założenie konta w Revolucie.

Przeczytajcie także: Revolut pracuje nad Dark Mode

Uczestnik promocji aktywując usługi Orange Flex powinien wpisać w aplikacji unikatowy kod. Dzięki temu otrzyma bonus w wysokości 50 zł w formie zwrotu pieniędzy na kartę, którą wskazał do regulowania rachunku za telefon. Powinien też kliknąć w link promocyjny i podać swój numer telefonu, by zarejestrować konto w Revolucie, a następnie zweryfikować je doładowaniem na kwotę 20 zł. Za to dostanie drugi bonus w wysokości 50 zł w formie przelewu na utworzone konto Revolut. Kody i linki umożliwiające skorzystanie z bonusów dostępne są w materiałach promocyjnych Orange i Revolut w internecie oraz w obu tych aplikacjach.

Przeczytajcie także: Polskie telekomy powinny postawić na płatności mobilne

Przypomnę – Orange Flex to oferta usług telekomunikacyjnych w aplikacji, opłacanych na zasadzie subskrypcji; skierowana jest raczej do młodszych klientów, którzy wszystkie formalności mogą załatwić bez konieczności wizyty w salonie. Z promocji można korzystać od 8 października 2019 r. do odwołania, o czym Orange poinformuje na swojej stronie internetowej z co najmniej dziesięciodniowym wyprzedzeniem. Szczegółowy regulamin możecie znaleźć tutaj.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies