Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
300 zł za założenie konta firmowego w Millennium. Promocja potrwa do końca sierpnia

Oferta skierowana jest do osób, które mają już konto osobiste w tym banku i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą

W Millennium trwa promocja o nazwie "300 zł premii i konto firmowe", która dostępna jest dla posiadaczy konta osobistego w tym banku. Premię w wysokości 300 zł otrzymają klienci, którzy do 30 sierpnia 2019 r. otworzą za pośrednictwem serwisu internetowego Millenet konto Mój Biznes i spełnią dwa warunki.

Przeczytajcie także: Opcja wystawiania faktur za korzystanie z Autopay w apce Millennium

Te warunki to zapewnienie wpływów na konto i wykonanie przelewów. A dokładnie bank wymaga by w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku (we wrześniu, październiku i listopadzie 2019 r.) zrealizować z założonego konta firmowego przelew do ZUS w wysokości każdorazowo minimum 200 zł. Trzeba też zapewnić co miesiąc minimum 1 tys. zł wpływów zewnętrznych na to konto. Jeżeli warunki promocji zostaną spełnione tylko w jednym lub dwóch miesiącach, klient otrzyma premię w wysokości odpowiednio 100 zł lub 200 zł.

Przeczytajcie także: Premia 100 zł za założenie konta w PKO BP

Oferta skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Promocja trwa do końca sierpnia lub do wyczerpania limitu 2 tys. kont.

Bank zwraca uwagę, że wartość otrzymanej premii stanowi przychód podatkowy z działalności, który uczestnik ma obowiązek rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania. Szczegółowy regulamin promocji możecie znaleźć tutaj.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies