Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Z Europy Środkowo-Północnej do Azji. Matt Komorowski awansuje w PayPal

Manager objął właśnie stanowisko starszego dyrektora spółki w Singapurze

Dotychczas ten znany na polskim rynku menedżer odpowiadał w PayPal za rozwój biznesowy oraz strategiczny firmy w Europie Północnej i Centralnej. Nadzorował działalność amerykańskiej spółki w ponad 30 krajach, między innymi w Holandii, Luksemburgu, Belgii, Skandynawii i Irlandii. Teraz awansował na stanowisko starszego dyrektora i szefa partnerstw na rynkach międzynarodowych w biurze PayPal w Singapurze.

Przeczytajcie także: Awans Matta Komorowskiego

Wcześniej Matt Komorowski pracował w PayPal jako szef sprzedaży, a następnie jako dyrektor zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej. Na obecnie zwalniane stanowisko awansował nieco ponad dwa lata temu. Jednym z ostatnich projektów, nad którym pracował, było rozszerzenie przez PayPal usługi darmowych płatności peer-to-peer na kolejne rynki europejskie – w tym Polskę. W rozmowach i publicznych wypowiedziach często podkreślał, że Polska jest jednym z najważniejszych i najbardziej perspektywicznych rynków w Europie, jeśli chodzi o rozwój płatności bezgotówkowych.

Przeczytajcie także: PayPal zainwestuje 500 mln dolarów w Ubera

Matt Komorowski z PayPal związany jest od 2012 roku. Zanim trafił do tej firmy pracował m.in. w Boston Consulting Group i Grouponie. Studiował handel i finanse na University of Toronto Rotman School of Commerce. Pochodzi z Kanady, ale ma polskie korzenie. Nad Wisłę przyjechał w 2007 r. Świetnie też mówi po polsku. W wolnym czasie uprawia kolarstwo i skoki spadochronowe.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: AWANSE, PAYPAL

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies