Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa ekskluzywna karta w Millennium. Produkt dla wyższej kadry zarządzającej

To pierwsza w Polsce karta korporacyjna powiązana z programem Mastercard Priceless Specials

W ofercie banku Millennium jest już dostępna nowa korporacyjna karta obciążeniowa Mastercard Corporate Executive. Jest stworzona głównie dla przedstawicieli kadry zarządzającej, którzy często podróżują służbowo w kraju i za granicą. Bank zachwala, że zapewnia ona użytkownikom "pakiet benefitów i przywilejów, dotychczas dostępnych jedynie w ramach oferty dla najzamożniejszych klientów indywidualnych".

Przeczytajcie także: Apple Pay dostępne już dla klientów Millennium

Posiadacze karty oraz ich znajomi mogą korzystać z sieci ponad 1 tys. saloników na lotniskach w ponad 100 krajach, niezależnie od klasy podróży i linii lotniczych, w których został wykupiony przelot. Użytkownicy mają też do dyspozycji pakiet Mastercard Concierge, który umożliwia rezerwację biletów lotniczych, hoteli, samochodów do wynajęcia i inne korzyści np. zdobycie biletów na wyprzedany koncert czy rezerwację stolika w obleganej restauracji.

Każdy posiadacz nowej karty ma także możliwość przystąpienia do programu Mastercard Priceless Specials, w ramach którego można uzyskać dodatkowe korzyści. To element wyróżniający ten produkt, bo żadna inna korporacyjna karta w Polsce tego nie zapewnia. Przy płatności kartą u partnerów programu na indywidualnym koncie użytkownika automatycznie naliczane są punkty, które można następnie wymieniać na nagrody lub wykorzystywać w specjalnym narzędziu Travel Tool do płatności za bilety lotnicze czy noclegi w hotelach.

Przeczytajcie także: Nowy serwis i aplikacja Millennium w ciągu najbliższych tygodni

Kolejną korzyścią jest platforma Mastercard Priceless Cities, czyli program dający możliwość korzystania ze specjalnych ofert i zniżek w wielu miastach na świecie podczas korzystania z restauracji, rozrywek, zajęć sportowych czy zakupów. Płacąc kartą Mastercard Corporate Executive można także korzystać ze zniżek w ramach programu banku Millennium "Inspiracje" w prawie 1 tys. punktów w Polsce – w sklepach z odzieżą, restauracjach, hotelach czy miejscach oferujących usługi związane ze zdrowiem i urodą.

Według banku wszystkie te dodatki do karty "realnie ułatwią przedstawicielom firm realizację wydatków oraz zredukują stres podróży służbowych". Do produktu dołączone są również pakiety ubezpieczeń, w tym ubezpieczenie podróżne. Podobne karty typu Corporate Executive mają w ofercie inne duże banki w Polsce, np. Citi Handlowy.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies