Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Link4 na terminalach płatniczych TubaPay. Można już płacić kartą u obsługujących firmę agentów

To urządzenia dostarczane przez polski insurtech Bacca. Dzięki nim za polisę zapłacicie zblizeniowo kartą, Google Pay lub Apple Pay

Od kilku dni agenci ubezpieczeniowi Link4 korzystają z terminali płatniczych TubaPay. Ubezpieczyciel podkreśla, że dzięki nowemu rozwiązaniu nie tylko oszczędzają czas na obsłudze ubezpieczanych osób, ale też na deponowaniu gotówki i prowadzeniu rozliczeń składek. Agent może też zabrać terminal ze sobą na wizytę u klienta.

Przeczytajcie także: Link4 stawia na telematykę w polisach
Terminal TubaPay to urządzenie dostarczane przez polski insurtech Bacca. Obecnie większość polis sprzedawana jest przez tzw. multiagentów oferujących ubezpieczenia z kilku źródeł. Bacca proponuje jeden terminal do obsługi wszystkich firm ubezpieczeniowych, z którymi współpracuje dany agent. Urządzenie automatycznie rozlicza wpłacone składki.

Agent nie musi wpłacać do banku gotówki, robić raportów i rozliczeń dla poszczególnych firm. Mniejsze jest też ryzyko, że się pomyli. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia unikalny kod QR wystawiany dla każdej z nich. Ubezpieczyciele pokrywają koszty transakcji. Zyskuje też kupujący ubezpieczenie klient, który nie musi przynosić gotówki ani chodzić do bankomatu.
Przeczytajcie także: Bacca nominowana do tytułu Fintech Roku

Terminale TubaPay pozwalają na opłacenie ubezpieczenia także zbliżeniowo i telefonem, za pomocą Google Pay, ApplePay i Blikiem. Link4 przypomina, że agenci, którzy wcześniej nie mieli terminala, mogą skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa i przez pierwszy rok nie ponosić żadnych kosztów związanych z obsługą transakcji bezgotówkowych.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies