Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Styczniowe zmiany w serwisie transakcyjnym PKO BP. Bank zapowiada sporo nowości tuż po Nowym Roku

To kolejny krok w ramach trwającej od kilku miesięcy ewolucji systemu iPKO

Bankowcy z PKO jesienią ubiegłego roku zadeklarowali ewolucję iPKO, a jej ostatecznym wynikiem będzie całkowicie nowy system w RWD. Umożliwi to wygodne korzystanie z serwisu zarówno na komputerach, jak i tabletach czy smartfonach. Pierwsze modyfikacje zostały wprowadzone w czerwcu tego roku. Wtedy w iPKO pojawiły się nowe formatki przelewów. Dziś bank zapowiedział kolejny zestaw nowości, które wejdą w życie w styczniu, choć dokładnej daty nie podano.
Przeczytajcie także: Nowy sposób potwierdzania operacji we wszystkich placówkach PKO BP

Po Nowym Roku w iPKO pojawią się m.in. zmiany w historii rachunku: data operacji będzie widoczna nad listą transakcji, a nie z boku; uznania na rachunku będą oznaczone na zielono; pojawi się też szybki dostęp (w menu kontekstowym, tzw. 3 kropki) do przydatnych funkcji, takich jak m.in. ponowienie czy potwierdzenie przelewu. Funkcje "Przelew" i "Historia" będą dostępne w zasięgu jednego kliknięcia, bezpośrednio pod nazwą rachunku.

Po zapowiedzianych zmianach wygodniejsze ma być kopiowanie numeru rachunku czy zmiana nazwy konta; szybsze będzie też włączenie i zarządzanie powiadomieniami e-mail i SMS do rachunku; łatwiejsze będzie także ustawienie limitu dziennego, dzięki któremu klient decyduje, jaką kwotę chce wydać ze swojego konta w ciągu doby.
Przeczytajcie także: PKO rozpoczyna zmiany w serwisie transakcyjnym
PKO pracuje nad zmianami serwisu transakcyjnego wprowadzając je etapami - udostępniając klientom poszczególne nowe elementy bez czekania na ukończenie całości i zaprezentowania jednej wielkiej modernizacji. Dzięki temu nowe rozwiązania są wprowadzane szybciej, a klientom łatwiej je opanować i przyzwyczaić się do modyfikacji. Nowy system ma także pozwalać na wykorzystanie przepisów dyrektywy PSD II, a więc na zarządzanie w jednym miejscu rachunkami prowadzonymi przez różne banki.
KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies