Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Tyle ważnych tematów o płatnościach tylko tutaj. Forum Usług Płatniczych już w przyszłym tygodniu

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane wyniki badania na temat akceptacji płatności bezgotówkowych w Polsce

We wtorek 16 października w warszawskim hotelu Novotel odbędzie się kolejna edycja konferencji Forum Usług Płatniczych organizowanej przez Związek Banków Polskich. W programie m.in. panel dyskusyjny na temat unijnej dyrektywy PSD II i praktycznej strony dostosowania się przez banki i innych uczestników rynku do nowych przepisów.

Przeczytajcie także: Cashless Breakfast o trwałym nośniku. Relacja

Innym elementem programu FUP będzie temat wartości dodanych, jakie w czasach transformacji cyfrowej oferowane są do płatności elektronicznych. Wydaje się bowiem, że usługi dodatkowe stają się coraz ważniejszym czynnikiem decydującym nieraz o wyborze banku przez klientów. Natomiast podczas panelu poświęconego kampanii "Warto Bezgotówkowo" zaprezentowane zostaną wyniki badania na temat lokalnych uwarunkowań akceptacji i stosowania płatności bezgotówkowych w Polsce.

Przeczytajcie także: Dobry start Apple Pay w PKO BP

Wśród gości FUP, którzy już potwierdzili swoją obecność w wydarzeniu, są m.in. Adrian Kurowski z Visy, Tomasz Owczarek z Mastercarda, Maciej Kostro i Wojciech Pantkowski ze Związku Banków Polskich, Artur Wojtczuk i Robert Trętowski z KIR-u, Elżbieta Burliga i Krzysztof Polończyk z First Data Polska czy Adam Tochmański z Narodowego Banku Polskiego i Paweł Bułgaryn z Ministerstwa Finansów. FUP zyskało patronat medialny serwisu Cashless. Więcej informacji na temat samego wydarzenia możecie znaleźć tutaj.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies