Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Breakfast o trwałym nośniku – relacja wideo

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu nakręconego podczas pierwszego wydarzenia z cyklu Cashless Breakfast

W ubiegłym miesiącu serwis Cashless zorganizował pierwsze wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast. W warszawskim Hotelu Bristol portal gościł kilkudziesięciu przedstawicieli banków, administracji publicznej oraz dostawców usług dla branży finansowej. W tekście, który znajdziecie tutaj, przeczytacie relację z pierwszego Cashless Breakfast. A na kanale Cashless na YouTube już możecie znaleźć relację wideo z tego wydarzenia. Jego skróconą wersję prezentuję poniżej.

Pierwszy Cashless Breakfast poświęcony był tematowi trwałego nośnika w bankowości. Podzielony był na trzy części. Najpierw przeprowadzono kilka prezentacji, w których wskazano na różne aspekty problemu trwałego nośnika. W tej części mówcami byli m.in. Michał Legumina z firmy Atende, Adrian Sędzikowski z Biura Informacji Kredytowej i Tadeusz Woszczyński z firmy Hitachi.

Przeczytajcie także: ING musi zwrócić klientom część opłat

W drugiej części odbył się panel dyskusyjny. Wzięli w nim udział m.in. Agnieszka Szopa-Maziukiewicz z BIK-u, Jacek Szczepański z Atende, Robert Trętowski z KIR-u, Tadeusz Woszczyński z Hitachi oraz Krzysztof Lehmann z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W trakcie dyskusji wskazano na zalety różnych technologii, które można wykorzystać do rozwiązania problemu banków z cyfrową dystrybucją ważnych dokumentów do klientów. Natomiast przedstawiciel UOKiK-u wskazał, że prawo decydowania o tym, w jaki sposób otrzymywać nowe cenniki czy regulaminy, powinni mieć klienci.

Przeczytajcie także: Trwały nośnik na blockchainie rusza w PKO

W trzeciej części Cashless Breakfast odbyła się sesja networkingowa, w trakcie której szef hotelowej kuchni zaserwował gościom pyszne śniadanie. Liczę, że kolejne wydarzenia z cyklu Cashless Breakfast będą równie udane. Redakcja Cashless już pracuje nad drugą edycją wydarzenia.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies