Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dziewiąty bank z Polski w Android Pay. Karty Getinu już można podpiąć do aplikacji płatniczej Google’a

Choć chyba jeszcze nie wszystkie, ale mi się już udało

Biuro prasowe Getinu potwierdziło wczoraj, że bank rozpoczął już udostępnianie klientom możliwości powiązania wydanych przez siebie kart z aplikacją Android Pay. Proces jeszcze trwa co oznacza, że pewnie nie wszyscy klienci z nowej możliwości mogą już korzystać. Natomiast mi wczoraj wieczorem udało się już dodać kartę Getinu do apki Android Pay.

Przeczytajcie także: Właściciel marki Ticket Restaurant w Android Pay

O tym, że Getin finalizuje wdrażanie nowych płatności mogliście dowiedzieć się wczoraj rano z tekstu, który znajdziecie tutaj. Getin znalazł się zresztą także na infografice przygotowanej przez firmę Google z okazji mijającej właśnie rocznicy udostępnienia Android Pay w Polsce. Na infografice znalazła się także grupa aplikacji, w których można korzystać z płatności Google’a a wśród nich SkyCash. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Przeczytajcie także: mBank wprowadza Android Pay w Czechach

Getin jest dziewiątym bankiem z Polski, którego klienci mogą korzystać z Android Pay. Ten instrument płatniczy staje się zatem silną konkurencją dla wdrażanych równolegle przez banki płatności HCE udostępnianych bezpośrednio w aplikacjach bankowości mobilnej. Z danych zebranych przez Cashless wynika, że na koniec września z Android Pay korzystało w Polsce ponad 150 tys. osób. Natomiast wszystkich użytkowników mobilnych płatności zbliżeniowych było we wrześniu ok. 600 tys.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies