Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
TAPnij KASĘ! Rusza wielka promocja Android Pay i Aliora. Pula nagród to pół miliona złotych

Klienci banku, którzy w trakcie konkursu najaktywniej będą korzystać z aplikacji od Google’a, otrzymają nawet po tysiąc złotych

Alior wspólnie z firmą Google rozpoczął akcję promocyjną pod nazwą "TAPnij KASĘ". Mogą wziąć w niej udział klienci banku i Kantoru Walutowego posiadający kartę zbliżeniową do rachunku z logo Mastercard i korzystający z niej poprzez aplikację Android Pay.

Przeczytajcie także: Z Android Pay korzysta ponad 150 tys. Polaków

Bank przygotował osiemdziesiąt nagród po tysiąc złotych dla tych, którzy zdobędą najwięcej punktów w konkursie. Te są zaś przyznawane za każdą transakcję o wartości min. 5 zł. Możecie tak otrzymać jeden punkt. Aż trzy punkty dostaniecie za płatność w obcej walucie, ale jej wartość nie może być niższa od jednego euro, dolara lub funta szterlinga w zależności od tego, w jakiej walucie prowadzony jest rachunek. Uczestnik konkursu może zdobyć punkty raz dziennie u jednego sprzedawcy, więc w im większej liczbie sklepów zostaną wykonane transakcje, tym większa szansa na wygraną.

Przeczytajcie także: Prawie 600 tys. Polaków płaci smartfonem zbliżeniowo

Ponadto, każdy klient Aliora, który użyje aplikacji Android Pay pierwszy raz, dostanie na powitanie 50 zł. W sumie przewidziano 8222 takich nagród. Aby otrzymać taką premię, trzeba wykonać za pomocą AP pięć transakcji w ciągu 28 dni. Kwota płatności może być dowolna, ale pamiętajcie, by zachować co najmniej pięciominutowy odstęp między zakupami. Tylko wtedy transakcja zostanie zakwalifikowana jako zgodna z regulaminem konkursu. Promocja trwa od 19 października 2017 r. do 10 grudnia 2017 r.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies