Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
19 października finał akcji Warto Bezgotówkowo. Tego dnia Cashless zaprasza na Forum Usług Płatniczych

Konferencja będzie okazją do spotkania z przedstawicielami najważniejszych firm i instytucji związanych z branżą płatniczą

Jak pewnie wiecie, w tym roku 19 października po raz pierwszy obchodzony będzie w Polsce Dzień Płatności Bezgotówkowych. Święto, w które zaangażowało się wiele prywatnych firm oraz instytucji państwowych, poprzedzone jest trwającą właśnie akcją społeczną Warto Bezgotówkowo. Jej celem jest zachęcenie konsumentów do dokonywania płatności drogą elektroniczną a biznesu – do ich przyjmowania. Finał akcji przewidziano na 19 października.

Przeczytajcie także: Kolejny impact już za dwa miesiące

I właśnie tego dnia odbędzie się konferencja Forum Usług Płatniczych, której partnerem medialnym, podobnie zresztą jak całej akcji Warto Bezgotówkowo, jest serwis Cashless. W czasie konferencji będzie można posłuchać i porozmawiać z przedstawicielami wielu firm i instytucji z branży płatniczej. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili m.in. wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński, Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku Banków Polskich, szef Mastercarda w Polsce Bartosz Ciołkowski, Adrian Kurowski, dyrektor Visy w Polsce, Dariusz Marcjasz, wiceprezes KIR, Mieczysław Gorszek, prezes fundacji Polska Bezgotówkowa czy Elżbieta Burliga, dyrektor ds. rozwoju rynku w First Data Polcard.

Przeczytajcie także: Ustawa o płatnościach: POS nie zawsze obowiązkowy

W programie Forum Usług Płatniczych znajdują się panele dyskusyjne i wystąpienia na temat m.in. stanu realizacji programów rozwoju sieci akceptacji płatności elektronicznych w firmach prywatnych i w jednostkach administracji publicznej. Szczegółową agendę konferencji, listę panelistów oraz formularz rejestracyjny możecie znaleźć tutaj. Serwis Cashless zaprasza.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies