Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Program Miles & More już dostępny w Pekao. Bonusy za transakcje otrzymają posiadacze kilku kredytówek

Mile w ramach programu Miles & More można gromadzić za transakcje kartami: Kredytową z Żubrem, World Elite Mastercard i Visa Infinite

Pekao umożliwił swoim klientom zbieranie mil w ramach programu lojalnościowego Miles & More. To efekt współpracy banku z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Dzięki niej klienci tej instytucji mogą wymieniać mile zgromadzone za transakcje kartami kredytowymi m.in. na bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży samolotem, rezerwację hotelu, wynajem samochodu oraz inne nagrody.

Przeczytajcie także: Comarch zamyka projekt wszystko.pl

Bank wyjaśnia w swoim komunikacie, że mile w ramach programu mogą zbierać obecni i nowi posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem oraz kart World Elite Mastercard i Visa Infinite. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 dopiszą swój plastik do programu Miles & More. Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem w ramach programu zyskują 1 tys. mil powitalnych po pierwszej transakcji. Kolejne mile będą przyznawane według pakietów karty. W Platynowym 6 zł to 1 mila, w Złotym 10 zł to 1 mila, a w Standardowym 20 zł. Dodatkowo posiadacze karty w Pakiecie Złotym i Platynowym mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując PLL LOT.

Przeczytajcie także: Biedronka uruchamia internetowy sklep spożywczy

Z kolei klienci, którzy korzystają z kart World Elite Mastercard lub Visa Infinite wydanych przez Pekao, mogą liczyć na 1 tys. mil powitalnych po pierwszej transakcji kartą oraz 1 milę za każde wydane 5 zł. Także i w tym przypadku dostępna jest bezpłatna odprawa Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie (dla podróżujących liniami lotniczymi PLL LOT) oraz bezpłatna usługa Fast Track na tymże lotnisku. W przypadku wszystkich kart obowiązuje ochrona przed utratą ważności mil zgodnie z zasadami Miles & More.

Przedstawiciele Pekao zapowiedzieli tę nowość jesienią ubiegłego roku. Jeszcze wcześniej, bo w czerwcu 2023 r. o planowanej współpracy Pekao i LOT mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl na podstawie informacji nieoficjalnych.

Miles & More to największy w Europie program lojalnościowy pozwalający gromadzić mile i wymieniać je m.in. na bilety ponad 35 linii lotniczych: przewoźników zrzeszonych w Star Alliance oraz innych partnerskich linii lotniczych programu Miles & More. W gronie tym można wymienić np.: PLL LOT, Lufthansę, Austrian Airlines, SWISS, Turkish Airlines, Brussels czy portugalski TAP.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies