Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mPay podpisał umowę z SuperBet. Będzie promować ofertę bukmachera, a docelowo wprowadzi jej elementy do swojej apki

W przyszłym roku spółki zamierzają stworzyć specjalną ofertę, w ramach której pojawią się różnego rodzaju promocje czy pakiety dostępne tylko dla użytkowników mPay

Operator aplikacji mPay podpisał umowę z serwisem bukmacherskim SuperBet. Na jej mocy będzie promować ofertę bukmachera, a w planach firmy mają dalej idącą współpracę.

Przeczytajcie także: mPay będzie wydawał karty

W pierwszym etapie współpracy mPay zobowiązało się do promowania usług SuperBet wśród swoich odbiorców – zarówno w aplikacji, jak na innych punktach styku z klientami. W przyszłym roku spółki zamierzają zaś pracować nad stworzeniem specjalnej oferty kierowanej do użytkowników mPay. Mają to być różnego rodzaju promocje czy pakiety specjalne SuperBet, które będą dostępne tylko przez aplikację mPay.

Przedstawiciele mPay podkreślają, że duża część użytkowników ich aplikacji to osoby młode, które aktywnie szukają informacji o wydarzeniach sportowych i rozrywkowych. Planowane nowości mają więc dobrze wpisać się w ich potrzeby. Jednocześnie wskazują, że współpraca afiliacyjna z SuperBet jest dla mPay jedną z form wykorzystania potencjału rozmiaru bazy użytkowników aplikacji. Jak wyjawiają, spółka pracuje nad analogicznymi partnerstwami z innymi podmiotami, co ma pozytywnie wpłynąć na wyniki finansowe firmy, a użytkownikom zapewnić dostęp do ciekawych ofert.

Przeczytajcie także: mPay wprowadza nowe pakiety subskrypcyjne

Końcówka roku w mPay obfituje w nowe partnerstwa. Warto przypomnieć, że w ostatnich dwóch miesiącach spółka podpisała umowę z Polregio oraz z PKP SKM, dzięki czemu w aplikacji pojawią się bilety kolejowe tych przewoźników. Fintech podpisał również list intencyjny z KUKE z myślą o wprowadzeniu do aplikacji ubezpieczeń dla przedsiębiorców, a także nawiązał współpracę z Paytree w celu zaoferowania pożyczek od tego dostawcy oraz z Picodi, dla którego będzie obsługiwał międzynarodowe przekazy pieniężne.

Fot. freepik.com

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies