Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mPay wprowadza nowe pakiety subskrypcyjne. Obok podstawowego i premium pojawią się gold oraz VIP

Nowe plany będą obowiązywały od 21 listopada. Korzystanie z nich jest dobrowolne

Operator aplikacji mPay poinformował o zmianach w regulaminie usługi, które wejdą w życie 21 listopada br. Sprowadzają się one do uruchomienia nowych planów subskrypcyjnych: obok pakietów podstawowego i premium pojawią się plany gold oraz VIP. Korzystanie z tych pakietów jest dobrowolne.

Przeczytajcie także: Mniej podmiotów w rejestrze MIP

Dla każdego z planów przewidziano inną tabelę opłat i prowizji. Podobnie jak w wersji premium, w nowych, wyższych pakietach darmowe są m.in. przechowywanie danych karty płatniczej czy aktywna integracja konta z portfelem Masterpass. Główna różnica w opłatach sprowadza się zaś do prowizji za zasilenie rachunków metodami innymi niż tradycyjny przelew. Jeśli odbywa się to z pomocą karty płatniczej, Blika czy cyfrowego portfela (Google Pay, Apple Pay), to prowizja w wersji podstawowej wynosi 3,5 proc. W przypadku kont premium oraz gold spada ona do 1,75 proc., a w wersji VIP to już 1 proc.

Fintech informuje jednocześnie, że nie zmienia dotychczasowych opłat, które obowiązują klientów. Firma zaznacza również, że jeśli ktoś nie zgadza się z nowymi zapisami w regulaminie, może wypowiedzieć umowę – wzór odpowiedniego formularza można znaleźć w regulaminie, podobnie jest z samymi tabelami opłat i prowizji.

Przeczytajcie także: Fintech Monese podnosi opłaty

Na koniec warto przypomnieć, że mPay we współpracy z grupą ITCARD przygotowuje nowy produkt: kartę płatniczą. Będzie ona wydawana w ramach platformy "Fintech in the box", która ułatwia wydawanie kart Visa przez fintechy, a której ITCARD jest jedynym uczestnikiem w Polsce. Plastik pojawi się w trzech wariantach graficznych, a więcej na jego temat przeczytacie w tym tekście.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies