Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mPay zawarł wstępną umowę z Paytree. W aplikacji mogą się pojawić pożyczki od nowego dostawcy

Obecnie w aplikacji mPay można już skorzystać z pożyczek Soonly

W aplikacji mPay mogą się pojawić pożyczki od nowego dostawcy. Operator aplikacji podpisał umowę ze spółką Paytree określającą wstępne warunki współpracy między tymi podmiotami.

Przeczytajcie także: Ewa Wernerowicz odchodzi z zarządu Soonly

Jak wynika z komunikatu o zawarciu umowy, firmy zamierzają rozpocząć współpracę, której owocem będzie udostępnienie w aplikacji mPay produktu finansowego "unikatowego na rynku" i "dostępnego w pełni zautomatyzowanym procesie E2E [end to end – przyp. red] wyłącznie dla klientów mPay z poziomu aplikacji". Upraszczając: mPay ma dodać do swojej aplikacji funkcję umożliwiającą złożenie wniosku i kupno produktu oferowanego przez Paytree. Zgodnie z założeniami, klienci będą mogli podpisywać umowę o pożyczkę zdalnie, w samej aplikacji, a przyznane środki trafią na indywidulane konto klienta. Paytree będzie zaś odpowiadało za dostarczenie zarówno produktu jak i procesu.

Przeczytajcie także: TransactionLink pozyskał 5 mln euro na rozwój

Paytree to polski fintech, który oferuje pożyczki pozabankowe. Jedną z jego usług jest odraczanie płatności za rachunki domowe. Produkt oferowany jest pod nazwą Payka. W połowie 2021 r. w podmiot zainwestowała sopocka spółka Blue Media – dziś Autopay.

Współpraca z Paytree to kolejne partnerstwo, na jakie zdecydował się mPay, by oferować pożyczki w swojej aplikacji. Przypomnę, że obecnie użytkownicy apki mogą za jej pomocą zaciągnąć pożyczkę dostarczaną przez Soonly. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tekście: Pożyczki Soonly już w aplikacji mPay. Zastąpiły produkty Providenta.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies