Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pożyczki Soonly już w aplikacji mPay. Zastąpiły produkty Providenta

Użytkownicy apki mPay mogą w niej ubiegać się o pożyczki do 3 tys. zł na dwa miesiące bez żadnych kosztów

W marketach App Store oraz Google Play pojawiła się kolejna aktualizacja aplikacji mPay (dla iOS oznaczona numerem 3.6.0 a dla Androida – 3.4.28). Jedną z najważniejszych nowości, jaka wraz z nią pojawiła się w mPay, jest możliwość składania wniosków o pożyczki gotówkowe, oferowane przez Soonly (wcześniej Vivus).

Przeczytajcie także: mPay będzie sprzedawać pożyczki Soonly

W ramach nowej oferty mPay i Soonly klienci ubiegający się o pierwszą pożyczkę, mogą otrzymać maksymalnie 3 tys. zł na okres 61 dni. Jeśli pieniądze zwrócą w tym terminie, nie zapłacą odsetek ani prowizji, co oznacza, że rzeczywista, roczna stopa procentowa pożyczki wynosić będzie 0 proc. Pożyczki znajdują się w zakładce Finanse, dostępnej po zalogowaniu do mPay.

Po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej pieniądze zostaną wypłacone na konto mPay. Można je następnie przetransferować na dowolny rachunek bankowy albo wypłacić gotówką w dowolnej placówce pocztowej albo w oddziale Banku Pocztowego.

Przeczytajcie także: Polscy managerowie wykupili biznes Vivusa w Polsce

O tym, że pożyczki Soonly znajdą się w aplikacji mPay, wiadomo od kilku tygodni. Operator apki informował o nawiązaniu współpracy z Soonly na początku lipca. Co ciekawe wcześniej przy udzielaniu pożyczek mPay kooperował z Providentem. Obecnie produktów tej instytucji nie ma już jednak w aplikacji polskiego fintechu.

Natomiast firma Soonly, która do niedawna występowała pod nazwą Vivus, właśnie obchodzi 10 rocznicę działalności na polskim rynku. Podczas odbywającego się z tej okazji eventu prezeska Soonly, Ewa Wernerowicz pochwaliła się, że sierpień był rekordowy w historii spółki. Firma po raz pierwszy udzieliła w ciągu miesiąca pożyczek o wartości przekraczającej 200 mln zł.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies