Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pożyczki Soonly już w aplikacji mPay. Zastąpiły produkty Providenta

Użytkownicy apki mPay mogą w niej ubiegać się o pożyczki do 3 tys. zł na dwa miesiące bez żadnych kosztów

W marketach App Store oraz Google Play pojawiła się kolejna aktualizacja aplikacji mPay (dla iOS oznaczona numerem 3.6.0 a dla Androida – 3.4.28). Jedną z najważniejszych nowości, jaka wraz z nią pojawiła się w mPay, jest możliwość składania wniosków o pożyczki gotówkowe, oferowane przez Soonly (wcześniej Vivus).

Przeczytajcie także: mPay będzie sprzedawać pożyczki Soonly

W ramach nowej oferty mPay i Soonly klienci ubiegający się o pierwszą pożyczkę, mogą otrzymać maksymalnie 3 tys. zł na okres 61 dni. Jeśli pieniądze zwrócą w tym terminie, nie zapłacą odsetek ani prowizji, co oznacza, że rzeczywista, roczna stopa procentowa pożyczki wynosić będzie 0 proc. Pożyczki znajdują się w zakładce Finanse, dostępnej po zalogowaniu do mPay.

Po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej pieniądze zostaną wypłacone na konto mPay. Można je następnie przetransferować na dowolny rachunek bankowy albo wypłacić gotówką w dowolnej placówce pocztowej albo w oddziale Banku Pocztowego.

Przeczytajcie także: Polscy managerowie wykupili biznes Vivusa w Polsce

O tym, że pożyczki Soonly znajdą się w aplikacji mPay, wiadomo od kilku tygodni. Operator apki informował o nawiązaniu współpracy z Soonly na początku lipca. Co ciekawe wcześniej przy udzielaniu pożyczek mPay kooperował z Providentem. Obecnie produktów tej instytucji nie ma już jednak w aplikacji polskiego fintechu.

Natomiast firma Soonly, która do niedawna występowała pod nazwą Vivus, właśnie obchodzi 10 rocznicę działalności na polskim rynku. Podczas odbywającego się z tej okazji eventu prezeska Soonly, Ewa Wernerowicz pochwaliła się, że sierpień był rekordowy w historii spółki. Firma po raz pierwszy udzieliła w ciągu miesiąca pożyczek o wartości przekraczającej 200 mln zł.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies