Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ewelina Orzechowska stanie za sterami polskiego oddziału Twisto

Ewelina Orzechowska była związana m.in. z firmą pożyczkową SMS365 i Cardiną

Twisto, fintech specjalizujący się w odroczonych płatnościach, poinformował o powierzeniu Ewelinie Orzechowskiej sterów w polskim oddziale spółki. Jako nowa country managerka obejmie obowiązki wcześniej pełnione przez Adama Miziołka, który w sierpniu tego roku odszedł z Twisto.

Przeczytajcie także: Wonga wchodzi na rynek chwilówek

Ewelina Orzechowska ma kilkanaście lat doświadczenia w startupach z branży fintech i e-commerce. Jak podano w komunikacie, była m.in. szefową SMS365, jednej z pierwszych w Polsce firm pożyczkowych online, a także dyrektorką handlową w Cardinie, pierwszym niebankowym wydawcy kart płatniczych w Polsce, Odpowiadała też za uruchomienie na rynku ukraińskim firmy pożyczkowej Credit365 i była zaangażowania w rozwój platform e-commerce Finamarket i Polisa24.

Przeczytajcie także: Przelewy24 i PeP mogą mieć nowego właściciela

Nowa szefowa polskiego oddziału ma wprowadzić spółkę w kolejny etap jej działalności. Fintech ma ambicje umocnić swoją pozycję na rynku jako innowatora w zakresie rozwiązań technologicznych w sektorze płatności. Zamierza też pracować nad budowaniem nowych relacji z kluczowymi podmiotami polskiego e-commerce. A to wszystko pod skrzydłami nowego właściciela – przypomnę, że czeski fintech został przejęty przez turecki Param. Niedawno w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać, że z zespołem Twisto pożegnał się założyciel i szef fintechu – Michal Smida, a także jego dotychczasowe kierownictwo.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies