Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Adam Miziołek odszedł z Twisto

Były już country manager czeskiego fintechu w Polsce objął stanowisko szefa sprzedaży w Verestro

Adam Miziołek po ponad trzech i pół roku odszedł ze stanowiska country managera Twisto w Polsce. Z informacji, jakie zamieścił dzisiaj na swoim profilu w portalu Linkedin wynika, że od bieżącego miesiąca pracuje na stanowisku szefa sprzedaży w polskim fintechu Verestro. To spółka dostarczająca technologie płatnicze dla różnych instytucji z Polski i zagranicy.

Przeczytajcie także: Twisto już w rękach tureckiego właściciela

O tym, że Adam Miziołek żegna się z Twisto na rynku mówiło się od dłuższego czasu. W serwisie cashless.pl mogliście przeczytać o tym choćby wczoraj przy okazji materiału na temat przejęcia Twisto przez turecką firmę Param. Zanim trafił do Twisto, Miziołek zdobywał doświadczenie w bankach, a więc w PKO BP, gdzie pracował w latach 2011-2019, gdzie był m.in. dyrektorem odpowiedzialnym za usługi z zakresu wartości dodanych (tzw. VAS-y). Wcześnie pracował w mBanku, gdzie w katach 2006-2011 był odpowiedzialny za rozwój produktów tak jak np. karty debetowe.

Przeczytajcie także: OSP dostała prezent od rządu

Natomiast Twisto, jak wcześniej wspomniałem, zmienia właściciela. Nowym, który przejął kontrolę nad spółką od australijskiego Zip, jest turecki fintech Param. O nowym inwestorze dla Twisto mogliście przeczytać jako pierwsi w serwisie cashless.pl w połowie czerwca. Te nieoficjalne wówczas informacje potwierdziły się, o czym świadczą nazwiska nowych członków rady nadzorczej spółki. Więcej na ten temat w tekście Polska spółka Twisto już w rękach Turków.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies