Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Terminale z systemem Android znalazły się w ofercie PolCardu

To sprawia, że urządzenia tego typu są oferowane przez większość najważniejszych operatotów terminali płatniczych na polskim rynku

Spółka Fiserv Polska, właściciel marki PolCard, poinformowała o wprowadzeniu do oferty terminala PAX A920 Pro wyposażonego w system operacyjny Android (wersja 8.1 lub wyższa). Urządzenie posiada 5-calowy ekran dotykowy, a z internetem łączy się na kilka sposobów, m.in. przez moduły Wi-Fi oraz 4G.

Przeczytajcie także: Ewa Wernerowicz odchodzi z zarządu Soonly

Firma wyjaśnia w komunikacie, że zaletami sprzętu są niewielki rozmiar, ale jednocześnie czytelny interfejs oraz wydajna bateria (terminal nie powinien wymagać bardzo częstego ładowania). Pod wieloma względami jego obsługa przypomina korzystanie ze smartfona.

Spółka chwali się tym, że klienci mogą zintegrować wspomniane urządzenie z systemami sprzedażowymi poprzez rozwiązania chmurowe. W efekcie możliwe jest bezprzewodowe i szybkie łączenie terminala z systemami dopasowanymi do charakteru konkretnej branży: kurierskiej, gastronomicznej, hotelarskiej czy beauty.

Przeczytajcie także: Bolttech ubiega się o przejęcie Digital Care

Możliwość łatwej integracji terminala androidowego z różnymi aplikacjami wspierającymi funkcjonowanie firmy dostrzegły też inne podmioty działające na rynku. Sprzęt tego typu upowszechnia się w Polsce i można go znaleźć w ofercie kilku operatorów: eService, Adyen, Polskich ePłatności, PayTel, ITCARD czy Pekao.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies