Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ITCARD wprowadził do oferty terminal z systemem Android. Urządzenie może się przydać m.in. w gastronomii

Terminale z Androidem, które wcześniej trafiły m.in. do oferty PeP, eService, Paytel czy Adyen, stwarzają nowe możliwości w zakresie integrowania różnych funkcji w jednym urządzeniu

Firmy ITCARD i Ingenico poinformowały o wprowadzeniu na rynek nowego rozwiązania, czyli terminala płatniczego działającego na bazie systemu operacyjnego Android wraz z aplikacją płatniczą przygotowaną zgodnie z koncepcją „all in one”. Celem jest ułatwienie automatyzacji płatności oraz umożliwienie ograniczenia liczby urządzeń potrzebnych do obsługi zamówień w takich biznesach jak np. restauracje.

Przeczytajcie także: Terminale z Androidem zdobywają polski rynek

Z komunikatu prasowego wynika, że ITCARD testuje nowy terminal w wybranych lokalach gastronomicznych. Dzięki niemu pracownicy obsługi mogą na jednym urządzeniu przyjmować zamówienia klientów oraz akceptować wszystkie, popularne w Polsce formy płatności, takie jak: karty zbliżeniowe, z paskiem magnetycznym czy mikroprocesorem, Blik, portfele cyfrowe, itd. Terminal umożliwia także oferowanie szeregu usług dodatkowych, takich jak przyjmowanie napiwków, wypłaty cashback, płatności przez telefon czy e-mail, przewalutowania, itd.

– Stworzyliśmy aplikację, która pozwala na szybką i przyjazną interakcję z terminalem androidowym, zapewniając najlepsze możliwe doświadczenia akceptantom i posiadaczom kart. Pierwsi klienci doceniają nasze rozwiązanie za szybkość działania, prosty i nowoczesny interfejs oraz duży ekran dotykowy, na którym z łatwością można wprowadzić kwotę do zapłaty oraz PIN – mówi Jarosław Chrzanowski, prezes ITCARD.

Przeczytajcie także: Zobaczcie jak gotówka znika z gastronomii

Terminal Ingenico z systemem Android posiada wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala oraz oczywiście certyfikat PCI. Zdaniem ITCARD sprawdzi się nie tylko w gastronomii i hotelach, ale także w sektorze usług medycznych czy kosmetycznych.

Natomiast terminale z Androidem stają się powszechne na polskim rynku. Można je już znaleźć w ofercie takich operatorów jak eService, Adyen, Polskie ePłatności, PayTel czy Pekao. Jedną z kluczowych zalet tych urządzeń jest łatwość instalacji różnych aplikacji, umożliwiających zastąpienie innych sprzętów jednym terminalem.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies