Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ruszyło Cachet Mobility. Za pośrednictwem platformy można zarezerwować i opłacić wynajem elektrycznego roweru cargo

Narzędzie ma usprawnić wynajem różnego typu pojazdów. Obecnie za jego pośrednictwem można rezerwować rowery Urvis Bike

Cachet uruchomił nowe narzędzie dla flot różnego typu pojazdów oraz dla osób je wynajmujących. To Cachet Mobility, za pośrednictwem którego można rezerwować online pojazd, który chce się wynająć.

Przeczytajcie także: Uniqa wprowadza minicasco

Pierwszą flotą, dostępną za pośrednictwem platformy, jest Urvis Bike. Oferuje wynajem rowerów cargo, a więc umożliwiających transport większego lub cięższego ładunku. Dzięki różnym typom zabudowy, zastosowanym na tym elektrycznym rowerze, nadaje się on do transportu np. dzieci, zwierząt czy ciężkich paczek, ale może być też wykorzystywany do dostaw produktów spożywczych.

Za pośrednictwem Cachet Mobility można obecnie wynajmować Urvisy na terenie Warszawy i Wrocławia, ale planowane jest udostępnienie rozwiązania również w innych polskich miastach. W zależności od swoich potrzeb klienci mogą zarezerwować rower cargo na dwie godziny, dzień czy nawet dłużej. A platforma ma ułatwić dopełnienie formalności z tym związanych.

Jak to działa? Klient zakłada konto na platformie Cachet. Następnie wybiera pojazd i punkt jego odbioru oraz dokonuje rezerwacji. Na platformie można zapłacić za uslugę i uzyskać niezbędne informacje dotyczące wynajmu. Całość ma wymagać zaledwie kilku kliknięć. Na koniec pozostaje tylko zgłosić się do punktu odbioru i zacząć korzystać z pojazdu, a po zakończeniu najmu zwrócić go w wyznaczone miejsce.

Przeczytajcie także: Balcia wchodzi w ubezpieczenia "lifestyle'owe"

Narzędzie, z którego już teraz korzysta Urvis Bike, Cachet oferuje także innym firmom posiadającym na wynajem floty wszelkiego rodzaju pojazdów. Insurtech zapewnia, że implementacja i dostosowanie narzędzia do nowego partnera przebiegają błyskawicznie, a rozwiązanie automatyzuje pracę zarządcy floty, w tym również wysyła powiadomienia i umożliwia generowanie raportów.

Cachet to insurtech, który specjalizuje się w ubezpieczeniach dla tzw. nowej mobilności – oferuje swoje usługi m.in. kierowcom i kurierom korzystającym z platform takich jak Uber, Bolt, Freenow czy Glovo, a także użytkownikom rowerów czy hulajnóg elektrycznych. Pod koniec sierpnia mogliście w serwisie cashless.pl przeczytać o jego współpracy z Ravapi i Flow Apps – firmami, które są partnerami rozliczeniowymi popularnych platform kurierskich i przewozowych. W ostatnich dniach dołączył do nich oferujący podobne usługi MB Partner.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies