Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cachet zawalczy o kierowców i kurierów. Nawiązał dwa nowe partnerstwa, które zapewnią mu dostęp do gig workerów

Mowa o Ravapi i Flow Apps. To partnerzy rozliczeniowi takich platform jak Glovo, Uber, Bolt czy Freenow

Insurtech Cachet nawiązał dwie nowe współprace, w ramach których zaoferuje swoje ubezpieczenia tzw. gig workerom, czyli osobom świadczącym usługi przewozu osób oraz usługi kurierskie z wykorzystaniem cyfrowych platform. Nowi partnerzy to Ravapi oraz Flow Apps.

Przeczytajcie także: Mniej szkód na drogach, a odszkodowania wyższe

Ravapi współpracuje z Uberem, Boltem, Freenow, Glovo i innymi platformami tego typu, których jest licencjonowanym partnerem rozliczeniowym i logistycznym. Przedsiębiorcom, którzy chcą pracować jako taksówkarz czy kurier, zapewnia m.in. dzienne lub tygodniowe wypłaty, wsparcie księgowe, pomoc prawną (w tym w kwestii legalizacji pobytu), a także możliwość wypożyczenia samochodu czy roweru potrzebnego do pracy.

Podobnie działa Flow Apps, który zapewnia usługi księgowo-rozliczeniowe osobom współpracującym m.in. ze wspomnianymi wcześniej Glovo, Uberem, Boltem czy Żabką Jush. Jak zapewnia, dzięki jego wsparciu kurier czy kierowca może pracować na wielu aplikacjach jednocześnie, maksymalizując swoje przychody. Oferuje również wynajem auta lub roweru. Na stronie firmy można też obecnie znaleźć kod promocyjny zapewniający zniżkę w wysokości 150 zł na ubezpieczenie OC/AC taxi w Cachet.

Przeczytajcie także: Cachet wprowadza ubezpieczenie hulajnóg

Współpraca z tego typu podmiotami jest naturalnym kierunkiem rozwoju dla insurtechu, który specjalizuje się w ubezpieczeniach dla tzw. gig workerów. W swoim portfolio produktowym Cachet ma ubezpieczenia komunikacyjne skrojone na potrzeby kierowców zajmujących się przewozem osób – stawka dla nich jest bowiem wyliczana na podstawie danych dotyczących ich indywidualnego stylu i harmonogramu jazdy. Z kolei na wiosnę wystartował z ubezpieczeniami rowerów, również tych wykorzystywanych do celów zarobkowych.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies