Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy produkt w ofercie insurtechu Cachet. Po ubezpieczeniu roweru teraz czas na hulajnogi elektryczne

Produkt przygotowano we współpracy z Allianz Partners

Insurtech Cachet wprowadza do swojej oferty ubezpieczenie hulajnóg elektrycznych. Produkt został przygotowany we współpracy z Allianz Partners.

Polisę już od najbliższego poniedziałku bęzie można kupić za pośrednictwem strony internetowej insurtechu. Maksymalna suma ubezpieczenia to 40 tys. zł. Cena za roczną ochronę to 5,9 proc. wartości hulajnogi.

Przeczytajcie także: Marcin Kulawik stanie na czele Allianza

Jest to ubezpieczenie typu casco, a więc zapewniające wypłatę w razie zniszczenia lub utraty jednośladu. Insurtech zaznacza, że wypłaci odszkodowanie zarówno wtedy, kiedy hulajnoga zostanie skradziona w wyniku włamania, jak i prosto "z ulicy".

Cachet podkreśla, że po ubezpieczenie mogą sięgnąć nie tylko klienci indywidualni, ale też firmy – zarówno duże i znane sieci, jak i mniejsze wypożyczalnie sprzętu tego rodzaju funkcjonujące np. w miejscowościach turystycznych. W zakresie ubezpieczenia jest bowiem wynajem, leasing czy wypożyczenie. Z danych insurtechu wynika, że w Polsce jest ok. 40 tys. hulajnóg elektrycznych w ponad 60 miastach.

Przeczytajcie także: TUW TUW skorzysta ze sztucznej inteligencji od Quantee

Ubezpieczenie hulajnóg jest kolejnym produktem insurtechu w obszarze mikromobilności. Niedawno w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać także o wprowadzonym przez Cachet ubezpieczeniu rowerów. Cachet był w tym roku jedną z firm nominowanych do fintechowych nagród cashless.pl w kategorii Insurtech Roku.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies