Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cachet wprowadza ubezpieczenie rowerów. Polisę mogą kupić zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele flot

Suma ubezpieczenia ma sięgać 40 tys. zł

Insurtech Cachet we współpracy z Allianz Partners przygotował ubezpieczenie rowerów. Polisy Cachet Rower kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, którzy chcą objąć ochroną swój prywatny rower, jak i do właścicieli całych flot czy rowerów wykorzystywanych do celów zarobkowych.

Przeczytajcie także: Raport "Insurtechy w Polsce, vol. 2"

Cachet chwali się wysoką sumą ubezpieczenia – sięgającą 40 tys. zł, a także szerokim zakresem, obejmującym np. kradzież roweru z ulicy. Insurtech zapewnia, że składki będą niskie (niecałe 6 proc. wartości roweru), a proces ubezpieczenia prosty. Wkrótce na stronie internetowej Cachet pojawi się nowy kalkulator, za pomocą którego będzie można obliczyć składkę.

Przeczytajcie także: Link4 wprowadza wideoinspekcję przy zakupie AC

W rozmowie z serwisem cashless.pl Danuta Żukowska, szefowa Cachet w Polsce, zwraca uwagę, że uwzględnienie szerokiego grona adresatów produktu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. – Cachet Rower to bardzo "demokratyczne" i "inkluzywne" ubezpieczenie. Chroni prywatne rowery oraz te, które normalnie są wyłączone z tradycyjnego ubezpieczenia, takie jak małe i średnie wynajmowane floty rowerowe oraz rowery używane przez kurierów w celach zarobkowych – podkreśla. Do tej pory firmom flotowym często trudno było ubezpieczyć swoje dwuślady – albo spotykały się z odmową, albo ze składkami rzędu powyżej 10 proc. wartości roweru.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies