Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Promocja dla firm w Pekao. Darmowe konto biznesowe przez dwa lata a do tego księgowość online i terminal płatniczy

Promocja jest skierowana do nowych klientów biznesowych Pekao

Promocja obejmująca bezpłatne prowadzenie konta firmowego przez 2 lata jest skierowana do wszystkich nowych klientów biznesowych Pekao, a potrwa do końca października. – Każdy, kto spełni warunki naszej promocji, nie tylko zyska bezpłatne prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes przez dwa lata, ale także otrzyma do 2 tys. zł premii – mówi Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao.

Kontro może założyć każda firma, niezaleznie od wielkości, ale uzyskanie premii jest już bardziej wymagające. Dla przykładu bank wypłaca 200 zł za spełnienie warunków połączenia Pekao24 z platformą księgową „Księgowość z Żubrem”, a premię do 600 zł można zdobyć dokonując płatności na sumę minimum 500 zł miesięcznie, otrzymaną do rachunku kartą debetową Mastercard lub aplikacją PeoPay. Kolejne 600 zł można uzyskać, jeżeli nowy klient uruchomi kredyt bądź pożyczkę w złotych min. 100 tys. zł z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego.

Przeczytajcie także: Płatności Klarny zaoferują sklepy z platformy Shoper

Bank w ramach akcji promocyjnej umożliwia także dostęp do „Księgowości z Żubrem” w bankowości elektronicznej Pekao24. Jak czytam w informacji prasowej, klienci prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy zdecydują się do 31 grudnia br. na pakiet "Księgowość self-service" otrzymają go bezpłatnie na dwa lata wraz z pakietem kursów o podstawach księgowości i marketingu online oraz poradnikiem o dotacjach. Natomiast jeśli podejmą decyzję o skorzystaniu z pakietu obsługi księgowej "Komfort", otrzymają dodatkowo bezpłatny dostęp do rozszerzonego pakietu "Biznes" także na dwa
lata wraz z pakietem kursów rozszerzonym o tematy związane z finansami i windykacją oraz dostępem do corocznego webinaru o zmianach w systemie podatkowym.

Przeczytajcie także: Visa promuje nowe rozwiązanie do transakcji w internecie

Dodatkowo firmy zainteresowane rachunkiem mogą bezpłatnie dzierżawić i serwisować swój pierwszy terminal płatniczy przez dwa lata w ramach programu fundacji „Polska Bezgotówkowa”. Aby skorzystać z tej oferty, klient nie może w ciągu ostatnich 12 miesięcy przyjmować płatności kartami oraz musi po raz pierwszy być beneficjentem programu. Dodatkowo klienci spełniający te warunki mogą uzyskać do 600 zł premii po przyjęciu na terminal POS płatności na kwotę min. 1 tys. zł miesięcznie. Firmy niespełniające tych warunków także mogą uzyskać od banku terminal i w ramach oferty specjalnej dzierżawić go za 1 zł przez 2 lata. Jest to urządzenie MiniPOS PAX A50 do przyjmowania płatności wyglądem oraz sposobem obsługi przypominające niewielki smartfon.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies