Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Visa promuje nowe rozwiązanie do transakcji w internecie. Oferuje 100 zł moneybacku za trzy płatności Visa Mobile

Z płatności Visa Mobile można korzystać w sklepach obsługiwanych przez Przelewy24, Tpay, eCard i Blue Media

Visa ogłosiła akcję, której celem jest promocja nowego instrumentu do płatności bezgotówkowych w e-commerce, czyli Visa Mobile. Akcja trwa od wczoraj do 31 października bieżącego roku. W jej ramach można dostać 100 zł moneybacku za trzy płatności Visa Mobile. Aby zdobyć nagrodę należy aktywować usługę, zarejestrować kartę w promocji a następnie zrealizować trzy płatności Visa Mobile, o wartości 30 zł każda.

Przeczytajcie także: Visa Mobile dostępna w sklepach obsługiwanych przez Tpay

Ważne, że każdy klient może zarejestrować w promocji, jeśli posiada, więcej niż jedną kartę Visa, by każdą z nich spełnić warunki i zwielokrotnić moneyback. Pamiętać trzeba tylko, że rejestracja kolejnych kart, ze względów technicznych, powinna odbywać się za pomocą innych adresów e-mail. Całkowita pula nagród wynosi 700 tys. zł, choć przewiduje się możliwość jej powiększenia.

Visa Mobile to wdrożona niedawno innowacja ułatwiająca korzystanie z karty płatniczej w środowisku e-commerce. Dzięki niej podczas zakupów w internecie nie trzeba podawać wszystkich numerów z plastiku, a jedynie numer swojej komórki, a następnie autoryzować transakcję w aplikacji mobilnej.

Przeczytajcie także: Visa Mobile wdrożona przez eCard

Do tej pory trzy banki zaimplementowały Visa Mobile do swojej aplikacji na smartfony. To ING, Nest oraz SGB. Klienci tych instytucji, aby korzystać z Visa Mobile, nie muszą instalować dodatkowego oprogramowania. Z nowego rozwiązania mogą też korzystać klienci kilku innych wydawców kart, w tym BPS, Krakowskiego Banku Spółdzielczego, BS Brodnica, Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Krakowie oraz SKOK-ów. Osoby te mogą autoryzować płatności za pomocą przeznaczonej do tego aplikacji o nazwie Visa Mobile.

Organizacja podaje, że aktualnie jej nowe narzędzie dostępne jest w tysiącach sklepów internetowych, obsługiwanych przez takie firmy jak Przelewy24, Tpay, eCard oraz Blue Media. Wśród nich są m.in. Stokrotka, Itaka, Big Star, Travel Planet, Vobis, Yes czy Ziaja.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies