Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Platforma GdzieZamieszkac.com nagrodzona w Cannes. Projekt powstał z myślą o uchodźcach z Ukrainy

Usługa przygotowana przez Mastercarda otrzymała dwa Złote, jednego Srebrnego i trzy Brązowe Lwy w Cannes

Mastercard poinformował, że jego projekt GdzieZamieszkac.com (WhereToSettle) otrzymał sześć Lwów na Międzynarodowym Konkursie Kreatywności Cannes Lions. Platforma została wyróżniona w sześciu z ośmiu otrzymanych nominacji – twórcom przyznano dwa Złote, jednego Srebrnego i trzy Brązowe Lwy m.in. w kategoriach Real-time Response oraz Sponsorship & Brand Partnership.

Przeczytajcie także: Wiele nowości w Google Wallet

O uruchomieniu platformy GdzieZamieszkac.com mogliście przeczytać w serwisie cashless.com niemal rok temu. Prezentuje przybliżone koszty życia w różnych regionach kraju i konkretnych miejscowościach. Przy tworzeniu narzędzia wykorzystano dane Głównego Urzędu Statystycznego oraz informacje dotyczące trendów zakupowych. Z kolei na początku br. platformę odświeżono i wprowadzono informacje na temat wynajmu mieszkań i ofert pracy w konkretnych lokalizacjach. Rozwiązanie jest darmowe i dostępne w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim.

Przeczytajcie także: Euronet uruchamia sezonowe bankomaty i wpłatomaty

Platforma GdzieZamieszkac.com powstała w związku kryzysem uchodźczym wywołanym agresją Rosji na Ukrainę. Narzędzie pomaga Ukraińcom (ale nie tylko), którzy zamieszkali w Polsce, w usamodzielnieniu się i osiągnięciu stabilizacji życiowej oraz integracji społecznej i ekonomicznej. Mastercard podaje, że od lipca 2022 roku do kwietnia 2023 roku skorzystało z niego ponad 300 tys. osób. Organizacja płatnicza wdrożyła tę usługę we współpracy z m.in. agencjami McCANN Poland oraz SpacecampX.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies