Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mastercard odświeża platformę GdzieZamieszkac.com. Dodano oferty pracy i wynajmu mieszkań

Nowe funkcje to efekt współpracy organizacji płatniczej z grupą Morizon-Gratka

Mastercard udostępnił odświeżoną wersję platformy GdzieZamieszkac.com, którą uruchomiono latem 2022 roku. Dzięki wprowadzonym zmianom użytkownicy tego narzędzia będą mogli przyjrzeć się aktualnym ofertom pracy i wynajmu mieszkań w wybranych przez siebie lokalizacjach.

Przeczytajcie także: InPost uruchomił sklep internetowy

Platforma GdzieZamieszkac.com powstała w związku kryzysem uchodźczym wywołanym agresją Rosji na Ukrainę. Z jej pomocą można poznać koszty życia i utrzymania w różnych regionach kraju i konkretnych miejscowościach. Rozwiązanie Mastercarda wykorzystuje dane Głównego Urzędu Statystycznego oraz informacje dotyczące trendów zakupowych (agregowane i anonimizowane), jest darmowe i dostępne w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim.

Amerykańska organizacja płatnicza poinformowała, że za sprawą współpracy z grupą Morizon-Gratka użytkownicy tego serwisu mogą teraz liczyć na dodatkowe informacje. Ukraińcy, ale też przybysze z innych państw i Polacy gotowi na zmiany mogą się dowiedzieć, jakie mieszkania są do wynajęcia w danej lokalizacji i jakich pracowników poszukują pracodawcy.

Przeczytajcie także: Zen wprowadza najdroższy plan Titanium z metalową kartą kredytową

Platforma GdzieZamieszkac.com jest dostosowana do prezentowania danych zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Aby z niej korzystać, nie trzeba się rejestrować czy logować, ale konieczne będzie podanie niektórych informacji w celu lepszego wyszukiwania ofert i ich porównywania. W jednym miejscu użytkownik ma otrzymać pakiet informacji, które mogą pomóc w podjęciu decyzji związanej z dalszymi życiowymi planami.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies