Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Euronet uruchamia sezonowe bankomaty i wpłatomaty. Z tej okazji ogłasza konkurs dla klientów

Łącznie w popularnych miejscowościach wypoczynkowych stanie 250 maszyn. Będą dostępne do września

Euronet także i w tym roku uruchomi sezonowe bankomaty oraz wpłatomaty w popularnych miejscowościach wypoczynkowych – łącznie do końca czerwca stanie ich 250. Urządzenia w letniej szacie graficznej najliczniej pojawią się nad Bałtykiem (ponad 200 maszyn) i będą dostępne do września.

Przeczytajcie także: Plus poszerza ofertę o softposa

Bankomaty i wpłatomaty Euronetu zostaną uruchomione m.in. w Łebie, Pobierowie, Dziwnowie, Jarosławcu, Niechorzu czy Władysławowie, ale można się ich spodziewać także na Warmii i Mazurach oraz w popularnych miejscowościach górskich. Urządzenia pojawią się też na wydarzeniach plenerowych (Open’er, RE Rzeszów Festival czy Olsztyn Green Festival). Dokładne informacje o lokalizacji maszyn można odnaleźć na stronie operatora: w katalogu usług dodano specjalny przycisk "Wakacje z Euronet".

Dodatkowo od 3 lipca do 27 sierpnia na profilu Euronetu na Facebooku prowadzony będzie konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy wysłać zdjęcie z bankomatem sezonowym i napisać w realizacji jakich wakacyjnych przyjemności pomogła wypłacona gotówka. Zwycięzcy będą na bieżąco ogłaszani w komentarzach po zakończeniu każdej tury (tych będzie osiem). Do wygrania są karty prezentowe empik o wartości 500 zł każda.

Przeczytajcie także: Wiele nowości w Google Wallet

Warto też przypomnieć, że konkurencja, czyli ITCARD, właściciel sieci bankomatów i wpłatomatów Planet Cash, rozpoczął instalację urządzeń sezonowych jeszcze pod koniec kwietnia, by zdążyć na długi weekend majowy. Klienci tej sieci do dyspozycji mają ponad 80 maszyn w 30 miejscowościach wypoczynkowych na terenie Polski.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies