Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Apka OLO Clever już dostępna w Google Play i App Store. Służy do zakupu ubezpieczeń i zarządzania polisami

Za projektem nowej aplikacji ubezpieczeniowej stoi multiagencja Top Ubezpieczenia

W marketach App Store i Google Play jest już dostępna aplikacja OLO Clever. Narzędzie ma służyć do zakupu ubezpieczeń i zarządzania polisami.

Przeczytajcie także: Warta wchodzi w telematykę

O tym, że powstaje nowa apka ubezpieczeniowa, mogliście już jakiś czas temu przeczytać w serwisie cashless.pl. Narzędzie zostało przygotowane przez agencję Top Ubezpieczenia, która pełni też rolę dystrybutora ubezpieczeń w apce. OLO Clever nie jest natomiast aplikacją przygotowaną wyłącznie do obsługi klientów Top Ubezpieczeń. Może ją pobrać każdy, kto miałby ochotę za jej pomocą kupić ubezpieczenie.

Menu główne aplikacji składa się z czterech kategorii: moje polisy, wnioski, szkody oraz oferty. W pierwszej zakładce znajdzie swoje aktywne ubezpieczenia, dzięki czemu może traktować OLO Clever jako swój portfel polisowy. Kolejne zakładki służą do obsługi polis i zgłaszania szkód. W dziale oferty można zaś kupić nową polisę. Ubezpieczenia, które obecnie są dostępne za pośrednictwem aplikacji, to polisy komunikacyjne i podróżne. Nieaktywne są na razie pola NNW Dziecka oraz Mieszkanie i Dom. Można się spodziewać, że tego typu polisy zostaną wprowadzone do sprzedaży w dalszym etapie rozwoju projektu.

Przeczytajcie także: Otto ma pomóc w zakupie ubezpieczeń

Przy zakupie klient wypełnia formularz z podstawowymi informacjami potrzebnymi do zawarcia umowy ubezpieczenia, a następnie korzystając z porównywarki ofert, wybiera najkorzystniejszą dla siebie propozycję. Aby skorzystać z aplikacji, należy się w niej zarejestrować, wymaga to podania swojego maila, podstawowych danych oraz numeru telefonu.

OLO Clever to kolejna aplikacja ubezpieczeniowa, która próbuje zdobyć polski rynek. W przeszłości co najmniej kilka tego typu rozwiązań zakończyło się niepowodzeniem. W tym miejscu można wymienić np. Play Ubezpieczenia czy app2U, a więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście: To nie jest kraj dla aplikacji ubezpieczeniowych. Insurtechowi Otto nie wróżę łatwego sukcesu. Czas pokaże, jak na rynku poradzi sobie OLO Clever.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies