Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Link4 z jubileuszową loterią z okazji 20-lecia firmy. Do wygrania Toyoty Yaris Cross Hybrid

Aby wziąć udział w losowaniu, należy do końca sierpnia kupić polisę komunikacyjną w Link4 i zarejestrować się na stronie loterii

Link4 organizuje loterię z okazji swojego dwudziestolecia. Do wygrania są samochody Toyota Yaris Cross Hybrid oraz karty paliwowe o wartości 400 złotych. Aby wziąć udział w loterii, należy między 1 czerwca a 31 sierpnia 2023 roku kupić bądź przedłużyć polisę OC lub OC/AC w Link4. Promocja jest kierowana do klientów indywidualnych.

Przeczytajcie także: Link4 z wideoinspekcją przy zakupie polisy AC

Ubezpieczenie można kupić samodzielnie przez internet, telefon lub u agenta. Po opłaceniu składki należy się zarejestrować na stronie loterii.

Losowanie kart paliwowych, o wartości 400 zł, będzie się odbywać co tydzień, począwszy od 14 lipca. Z kolei szczęśliwców, którzy zgarną nagrody główne, poznamy po losowaniach 24 sierpnia i 12 października.

Przeczytajcie także: Link4 usprawnia likwidację szkód mieszkaniowych

Loteria została przygotowana z okazji jubileuszu 20 lat Link4 na polskim rynku. Pierwszą polisę ubezpieczyciel sprzedał w styczniu 2003 r. i jednocześnie była to pierwsza w Polsce polisa sprzedana przez telefon. Tym samym rozpoczęła się nad Wisłą historia directu, czyli takiego modelu dystrybucji, w którym ubezpieczyciel nie korzysta z usług pośrednika (np. agenta), tylko sprzedaje polisy przez własne call center czy stronę internetową. Kilka ciekawostek i anegdotek dotyczących startu tego ubezpieczyciela znajdziecie w tekście: Link4 kończy 18 lat. Co spółka ma wspólnego z Netią czy morelami i kilka innych ciekawostek na temat prekursora ubezpieczeń direct w Polsce.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: LINK4, PROMOCJE

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies