Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Link4 usprawnia likwidację szkód z ubezpieczeń mieszkaniowych. Wykorzystuje do tego aplikację internetową

Aplikacja webowa Internetowy Status Szkody w pierwszej kolejności została udostępniona klientom zgłaszającym zdarzenia z OC i AC, teraz można z niej skorzystać przy szkodach mieszkaniowych

Link4 rozszerzyło funkcjonalność swojej aplikacji webowej do śledzenia postępów w likwidacji szkód. Z narzędzia Internetowy Status Szkody można już korzystać także przy szkodach w domach i mieszkaniach.

Przeczytajcie także: To nie jest kraj dla aplikacji ubezpieczeniowych

Dzięki aplikacji można zobaczyć, jak krok po kroku będzie wyglądał cały proces likwidacji, a także na bieżąco sprawdzać, co się dzieje ze zgłoszeniem. Narzędzie umożliwia również przesłanie niezbędnych dokumentów czy kontakt z opiekunem szkody. Dostęp do ISS klienci dostają podczas rejestracji szkody.

Wraz z rozszerzeniem katalogu zdarzeń, które można monitorować za pomocą ISS, o szkody z ubezpieczeń majątkowych Link4 wprowadził dodatkowe zmiany w panelu klienta. Nowy wygląd narzędzia ma usprawnić m.in. przepływ dokumentacji i ułatwić przekazanie numeru rachunku bankowego do wypłaty odszkodowania.

Przeczytajcie także: Nowa apka do zakupu i obsługi polis

Jak mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, w pierwszej kolejności narzędzie zostało udostępnione osobom zgłaszającym szkody z ubezpieczeń komunikacyjnych. Link4 podaje, że pół roku po starcie ponad 70 proc. klientów likwidujących szkody z OC i AC wybiera ISS jako podstawowy sposób kontaktowania się z ubezpieczycielem. Z kolei spośród osób, które wybrały apkę do komunikacji, aż 92 proc. aktywnie z niej korzysta. Jako główny atut rozwiązania wskazywana jest szybkość reakcji, większość zapytań obsługiwana jest w ciągu 1-2 godzin.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies