Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe rozwiązanie dla HoReCa: kasa fiskalna, softpos i system do zarządzania restauracją zintegrowane na urządzeniu Sunmi

System POS-owy dostarczyło Nomee, kasę Wirtualne Kasy Fiskalne, a terminal aplikacyjny Viva Wallet

Na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie sprzedażowe typu all in one, dostosowane do branży HoReCa. Jest to urządzenie Sunmi z zainstalowanym systemem do zarządzania lokalem gastronomicznym od Nomee, wirtualną kasą fiskalną firmy Wirtualne Kasy Fiskalne oraz terminalem aplikacyjnym Viva Wallet.

Przeczytajcie także: Komputer z drukarką fiskalną i czytnikiem zbliżeniowym od Elzabu

Podstawą jest mobilne urządzenie Sunmi V2s z drukarką oraz czytnikiem do przyjmowania płatności bezdotykowych dystrybuowane przez AB. Zainstalowano na nim oprogramowanie POS dla restauracji, przygotowane przez firmę Nomee. Sprzedaż jest rejestrowana za pomocą wirtualnej kasy fiskalnej, zintegrowanej z systemem sprzedażowym. Wykorzystano tu oprogramowanie firmy Wirtualne Kasy Fiskalne. Z kolei za przyjmowanie płatności za pomocą Sunmi V2s odpowiada terminal aplikacyjny dostarczony przez Viva Wallet. Softpos również jest zintegrowany z pozostałymi komponentami, dzięki czemu przyjęcie płatności nie wymaga dodatkowych czynności, jak np. przepisanie kwoty.

Tym samym, restaurator ma w jednym urządzeniu rozwiązanie fiskalne, system sprzedażowy i terminal płatniczy. Może za jego pomocą przyjmować zamówienia, wystawiać paragony i faktury, drukować numerki czy bony dla kuchni z potrawami do przygotowania, a także przyjmować płatności kartami.

System POS-owy Nomee ma również inne funkcje przydatne w prowadzeniu restauracji oraz innych punktów gastronomicznych, jak np. konfiguracja i importowanie menu, kontrola stanu kasy, rozliczenia pracowników, ewidencja wydatków czy – w wersji rozszerzonej – kontrola stanów magazynowych, automatyczne generowanie zamówień czy ewidencja czasu pracy.

Przeczytajcie także: BPN wdraża urządzenie do kontroli i sprzedaży biletów oraz przyjmowania płatności

Rozwiązanie sprzedażowe jest kierowane głównie do przedstawicieli branży gastronomicznej. Natomiast może być wykorzystywane również w innych branżach, w których dopuszcza się stosowanie wirtualnych kas fiskalnych.

W serwisie cashless.pl mogliście niedawno przeczytać o wdrożeniu podobnego rozwiązania, łączącego terminal płatniczy, wirtualną kasę fiskalną oraz tablet do zarządzania obsługą restauracji. Mowa o integracji Sunmi T2 z kasoterminalem polskiego fintechu iPOS.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies