Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NNW szkolne pomoże w nauce. Bezpieczny.pl zapewnia swoim ubezpieczonym dostęp do serwisu Odrabiamy.pl

Bezpieczny.pl to serwis do zakupu ubezpieczeń, który wybił się na oferowaniu polis szkolnych

Bezpieczny.pl, portal umożliwiający zakup różnego typu ubezpieczeń, w tym ubezpieczeń NNW dla dzieci, rozszerzył zakres polis szkolnych dla dzieci o wsparcie edukacyjne. Oferuje uczniom dostęp do portalu Odrabiamy.pl, który pomoże w nadrobieniu zaległości po chorobie czy wypadku, ale też w przygotowaniu się do sprawdzianów i egzaminów.

Przeczytajcie także: Ubezpieczyciele przestali bać się roli fabryki produktów

Przy zakupie ubezpieczenia NNW szkolnego w wariancie 2 lub wyższym bezpieczny.pl gwarantuje bezpłatny 30-dniowy dostęp premium do portalu edukacyjnego Odrabiamy.pl do wykorzystania w dowolnym momencie trwania polisy. Dodatkowo, użytkownik może skorzystać z 50-proc. zniżki na dostęp do serwisu przez 12 miesięcy.

W portalu Odrabiamy.pl uczniowie znajdą m.in. opracowania zadań z ponad 3 tys. podręczników szkolnych, zeszytów ćwiczeń, zbiorów zadań i repetytoriów, materiały przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty i matury z objaśnieniami, nagrania eksperymentów z fizyki, chemii i biologii, wideolekcje do powtórzenia materiału szkolnego czy pomoc w nauce języków obcych.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenie podróży w Allianzu z sumą do 5 mln zł

Bezpieczny.pl oferuje polisy szkolne w sześciu wariantach, z sumami ubezpieczenia za śmierć w wyniku wypadku innego niż komunikacyjny od 12 tys. zł do 50 tys. zł (te kwoty są też podstawą do wyliczania proc. uszczerbku na zdrowiu w razie urazów, kwoty za śmierć w wypadku komunikacyjnym są dodatkowo podniesione – od 21 tys. zł do 80 tys. zł). Aby skorzystać z dostępu do Odrabiamy.pl, należy wybrać co najmniej drugi wariant. Cena rocznego ubezpieczenia w tej opcji to 58 zł. Oczywiście można też wybrać wyższe pakiety – najbogatszy i najszerszy pod względem zakresu wariant szósty wyceniony został na 193 zł rocznie.

Z regulaminem promocji można się zapoznać na tej stronie.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies