Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy koncept płatniczy. Zobaczcie, jak działa wydawana przez ITCARD karta Food Town

Karta Food Town Visa służy do płatności np. za jedzenie na terenie Fabryki Norblina w Warszawie

Z karty Food Town od niedawna można korzystać w Fabryce Norblina w Warszawie (centrum handlowo-biurowe zlokalizowane na terenie dawnego zakładu metalurgicznego). Kartę wydaje należąca do ITCARD spółka Planet Pay, a rozwiązanie powstało przy współpracy polskiego fintechu z Visą oraz Food Town, w ramach którego działa kilkadziesiąt lokali gastronomicznych w Fabryce Norblina.

Przeczytajcie także: mPay będzie oferował karty płatnicze przy współpracy z ITCARD

W ramach tego projektu wydawane są karty przedpłacone, które mogą być wykorzystywane jako karty lunchowe dla pracowników korporacji, stołujących się regularnie w Fabryce Norblina. Mogą być wykorzystywane także w czasie eventów organizowanych na terenie centrum. W przyszłości mają być akceptowane także w innych food courtach, zarządzanych przez właściciela Food Town.

Charakterystyczną cechą projektu jest to, że ITCARD obsługuje cały proces wydawania kart oraz rozliczania realizowanych za ich pomocą transakcji. Spółka zarządza też funkcjonalnością kart, dzięki czemu mogą one być używane zgodnie z parametrami wskazanymi przez Food Town. To znaczy, że na życzenie klienta (w tym wypadku Food Town) sieć akceptacji karty może być dowolnie kształtowana. I tak jest w przypadku karty Visa Food Town. Mimo, że plastik ma logo organizacji płatniczej, nie działa poza Fabryką Norblina.

Przeczytajcie także: Wkrótce na rynku kilka nowych produktów płatniczych

ITCARD ma zamiar rozwijać produkt. W najbliższej przyszłości udostępni aplikację mobilną, za pomocą której będzie można zarządzać rachunkiem karty i samą kartą, np. limitami transakcyjnymi. Firma ITCARD zrealizowała projekt w ramach programu "Fintech in the box" Visy. Wkrótce pojawi się więcej produktów powstających dzięki temu programowi, o czym przeczytacie w serwisie cashless.pl.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies