Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nie zgłosiliście się jeszcze do Mapy polskiego fintechu 2023? Macie ostatnią szansę

Na liczne prośby czytelników przedłużyliśmy termin nadsyłania zgłoszeń do Mapy polskiego fintechu 2023. Można do jeszcze zrobić do 14 marca bieżącego roku

Mapa polskiego fintechu 2023 to już szósta edycja projektu zapoczątkowanego przez cashless.pl w 2018 r. W jednym miejscu gromadzimy informacje o wszystkich najważniejszych firmach działających w segmencie nowoczesnych technologii finansowych. Jeżeli jesteście właścicielami, pracujecie w fintechu, Waszej firmy nie można na mapie zabraknąć.

Przeczytajcie także: Klarna zanotowała 1 mld dolarów straty w 2022 r.

Najprostszym sposobem zapewnienia sobie miejsca na Mapie polskiego fintechu 2023 jest wypełnienie ankiety internetowej dostępnej po kliknięciu w poniższy baner.

Przypomnę, że obecność na Mapie jest bezpłatna. Udostępniane nam w ankiecie dane nie będą przekazywane odmiotom trzecim i posłużą jedynie do zbiorczego opracowania, czy raportu przygotowywanego przy okazji prac nad Mapą.

Przeczytajcie także: ING podniesie bezpieczeństwo, będzie wspierać U2F

Premiera Mapy polskiego fintechu 2023 odbędzie się w czerwcu podczas wydarzenia z cyklu Cashless Fintech Evening. Tegoroczną edycję projektu przygotowujemy wspólnie z fundacją Fintech Poland.

Natomiast podczas czerwcowego wydarzenia ogłosimy też zdobywców nagród Cashless Fintech 2023 w kilku kategoriach: Insurtech Roku (dla technologicznej spółki działającej w branży ubezpieczeniowej, która w minionych 12 miesiącach odniosła największe sukcesy), Green Finance (dla instytucji dbającej o zrównoważony rozwój), Projekt Fintech (za projekt fintechowy wdrożony przez tradycyjną instytucję finansową), Fintech Future (dla fintechu, który ma największy potencjał rozwojowy w przyszłości), Fintech Roku (dla fintechu, który w minionych 12 miesiącach odniósł największe sukcesy) oraz Osobowość Fintech (dla osoby mającej największy wpływ na rozwój fintechu w Polsce).

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies