Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Lemonade nawiązuje współpracę z BNP Paribas Cardif. Wspólnie zaoferują we Francji polisy mieszkaniowe

Niedawno podobne strategiczne partnerstwo Lemonade nawiązało na rynku brytyjskim – z Avivą

Cardif, ubezpieczyciel należący do grupy BNP Paribas, nawiązał z Lemonade partnerstwo w zakresie współpracy na rynku francuskim. Zaoferuje klientom polisy mieszkaniowe dla najemców przygotowane przez amerykański insurtech.

Przeczytajcie także: Colonnade zapewni ubezpieczenie biletów w serwisie biletyna.pl

W ten sposób BNP Paribas Cardif chce odpowiedzieć na potrzeby w szczególności młodszych klientów. Zaoferuje im obsługę w nowoczesnym standardzie, opierającym się na wykorzystaniu nowych technologii, co jest wizytówką Lemonade. Z kolei z perspektywy insurtechu współpraca z Cardifem zapewnia dostęp do rynku i doświadczenia ubezpieczyciela z szeroko rozpoznawalną we Francji marką.

Ubezpieczenie będzie można kupić online. Również zgłoszenia i likwidacji szkody dokonuje się zdalnie. Klienci mogą zapoznać się z ofertą i skorzystać z niej za pośrednictwem strony internetowej Cardifu, podstrony Lemonade dotyczącej rynku francuskiego albo bezpośrednio w aplikacji insurtechu. Polisa dla najemców obejmuje szkody w ich mieniu znajdującym się w mieszkaniu, ich odpowiedzialność cywilną, a także całodobową pomoc w nagłych wypadkach. Za pokrycie ryzyk będą odpowiadały wspólnie BNP Paribas Cardif i Lemonade jako koasekuranci.

Przeczytajcie także: Millennium będzie przez 10 lat sprzedawało polisy Europy

Amerykański insurtech oferuje swoje polisy francuskim klientom od 2020 r. Nowo nawiązana współpraca z Cardifem ma pomóc mu wzmocnić jego obecność nad Sekwaną. Warto przypomnieć, że pod koniec zeszłego roku Lemonade zadebiutowało też w roli partnera na rynku brytyjskim. Tam zdecydowało się na nawiązanie strategicznej współpracy z Avivą.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies