Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cachet zawalczy o kolejnych kierowców. Nawiązał partnerstwo z firmą Natviol

Natviol jest partnerem rozliczeniowym aplikacji taksówkarskich i kurierskich

Cachet intensyfikuje swoje działania na polskim rynku. W dotarciu do kolejnej grupy kierowców ma mu pomóc nawiązanie współpracy z firmą Natviol, która jest partnerem rozliczeniowym aplikacji taksówkarskich i kurierskich.

Przeczytajcie także: Wzrosną sumy gwarancyjne w OC

Cachet to insurtech, który sprzedaje polisy dla kierowców oferujących przewóz osób z wykorzystaniem platform typu Bolt czy Uber. Na podstawie danych z aplikacji dostosowuje wysokość składek do indywidualnego stylu i harmonogramu jazdy danego kierowcy. Bierze pod uwagę, ile godzin kierowca jeździ zawodowo, a ile prywatnie oraz czy prowadzi bezpiecznie. Jak zapewnia, kierowcy o dobrym scoringu jazdy mogą liczyć na dużo niższe składki niż te w standardowych polisach taxi.

Przeczytajcie także: eSCOR już od stycznia

Obecnie firma w Polsce skupia się na ubezpieczeniach dla kierowców. Niedawno w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać o nawiązaniu współpracy z kolejną platformą: iTaxi. Na swoim macierzystym rynku, czyi w Estonii, ma jednak szerszą ofertę, kierowaną do różnych przedstawicieli tzw. gig economy, a także np. ubezpieczenia dla mikromobilności (przejazdy hulajnogami, rowerami itp.). Przedstawiciele insurtechu zdradzają, że te ostatnie zamierzają także wkrótce zaproponować polskim klientom.

A Natviol to firma działająca w branży transportowej i kurierskiej. Jako partner rozliczeniowy współpracuje m.in. z takimi platformami jak Uber, Bolt, FreeNow, Glovo, Wolt, Uber Eats, Bolt Food, Stuart, XpressDelivery, SzamaExpress.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies