Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cachet nawiązał współpracę z iTaxi. Zaoferuje kierowcom personalizowane polisy

Cachet wycenia składkę na podstawie danych o tym, ile godzin dany kierowca iTaxi jeździ zawodowo, a ile prywatnie, oraz tego, czy jeździ bezpiecznie

Insurtech Cachet rozpoczął współpracę z iTaxi. Zaproponuje licencjonowanym kierowcom, korzystającym z aplikacji iTaxi, ubezpieczenia OC i AC dopasowane do ich indywidualnego stylu i harmonogramu jazdy.

Przeczytajcie także: eSCOR będzie dostępny już w styczniu

Cachet wycenia składkę na podstawie danych o tym, ile godzin dany kierowca iTaxi jeździ zawodowo, a ile prywatnie, oraz tego, czy jeździ bezpiecznie. Jak zapewnia insurtech, osoby z dobrą oceną jazdy mogą liczyć na dużo niższe stawki niż w standardowych polisach komunikacyjnych dla taksówek. Ubezpieczenie kupuje się bezpośrednio w aplikacji, a cały proces ma być intuicyjny i szybki.

Dotychczas polisy Cachet uwzględniające charakterystykę pracy danego kierowcy były dostępne dla osób jeżdżących z aplikacjami Ubera i Bolta.

Przeczytajcie także: Movcar chce wejść do Polski z aplikacją dla kierowców

Cachet to estoński insurtech, który zadebiutował w Polsce w lutym 2021 r. Jego pierwszym partnerem ubezpieczeniowym był Allianz, później firma pochwaliła się także współpracą z PZU. Obecnie, jak wynika z prowadzonego przez KNF rejestru pośredników ubezpieczeniowych, ma również pełnomocnictwa od Warty, Ergo Hestii i InterRisku. Nad Wisłą oferta Cachet kierowana jest na razie tylko do kierowców świadczących usługi przewozu ze wsparciem aplikacji. Insurtech ma jednak w planach wprowadzenie kolejnych rodzajów ubezpieczeń dla szeroko rozumianego segmentu użytkowników platform cyfrowych.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies