Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Credit Agricole podbija stawkę. Bank zaoferował dwucyfrowe oprocentowanie na lokacie mobilnej

Na lokacie zakładanej przez aplikację mobilną przez nowych klientów Credit Agricole oferuje oprocentowanie w wysokości 10 proc. To obecnie najwyższa stawka na rynku

Credit Agricole przygotował dla nowych klientów, którzy otworzą konto w banku, promocyjną ofertę oszczędnościową. Jeżeli zdecydują się na założenie lokaty w aplikacji mobilnej, mogą liczyć na wysokie oprocentowanie, sięgające 10 proc. w skali roku. Lokata jest 180-dniowa, a jej maksymalna wysokość to 50 tys. zł. Każdy nowy klient może ją założyć w terminie do 14 dni od otwarcia rachunku w Credit Agricole.

Przeczytajcie także: Oszuści wykorzystują fałszywą stronę systemu e-TOLL

Bank podwyższył też oprocentowanie lokat dla dotychczasowych klientów, jeśli zdecydują się zdeponować nowe środki. W przypadku lokaty 90-dniowej oprocentowanie wzrasta z 6 do 7 proc., a 180-dniowej - z 6 do 8 proc. w skali roku. Klienci mogą ulokować do 200 tys. zł na każdej z lokat.

Przeczytajcie także: Usługa LiveBank w kolejnej instytucji

Gdy w sierpniu podsumowaliśmy dotychczasowe stawki dla lokat mobilnych w bankach, także Credit Agricole oferował najlepsze warunki (oprocentowanie 7 proc.). Lokatę z takim oprocentowaniem można było założyć jednak tylko raz. Obecnie 7 proc. nie jest niczym zaskakującym w ofercie banków. Takie warunki lub lepsze oferują m.in. Pekao, mBank, Alior czy Santander. Często najwyższe oprocentowanie można uzyskać właśnie dzięki założeniu lokaty przez aplikację mobilną.

Image by rawpixel.com

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies