Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Millennium wykorzysta otwartą bankowość do potwierdzania tożsamości i dochodów nowych pożyczkobiorców

W ramach nowego procesu osoby niebędące dotychczas klientami Millennium mogą zaciągnąć pożyczkę na podstawie danych z innego banku

Millennium wdrożył nowy proces ubiegania się o pożyczkę dla osób niebędących klientami banku. Dzięki wykorzystaniu otwartej bankowości, finansowanie można pozyskać całkowicie zdalnie bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów.

Przeczytajcie także: Alior przystąpił do płatności odroczonych Blika

Osoby, które nie korzystały wcześniej z usług Millennium, mogą wypełnić wniosek o pożyczkę dostępny na stronie internetowej banku. Finansowanie przyznawane jest w oparciu o weryfikację tożsamości i dochodów na koncie w innym banku. W tym celu klient musi podczas wypełnienia wniosku zalogować się do systemu transakcyjnego banku prowadzącego konto, na które wpływa jego wynagrodzenie. Cały proces ma trwać nie więcej niż kilka minut, a kończy się podpisaniem umowy – również zdalnie. Klient potwierdza ją kodem z SMS-a.

Przeczytajcie także: E-bilet autostradowy w aplikacji Millennium

W ten sposób można uzyskać pożyczkę w kwocie od 1 tys. do 40 tys. zł, na okres od 6 do 70 miesięcy. W ramach promocji, której szczegóły znajdziecie na stronie banku, Millennium nie pobiera prowizji za udzielenie finansowania, a oprocentowanie jest stałe i wynosi podczas całego okresu kredytowania 11,99 proc. (RRSO 12,67 proc.).

Podczas procesowania wniosku klient otwiera też konto Millennium 360º wraz z dostępem do bankowości elektronicznej, dzięki której może swobodnie zarządzać swoją pożyczką. Wraz z pożyczką klient może się zdecydować na zawarcie umowy ubezpieczenia chroniącego przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies