Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Millennium zapowiada nowe konto 360°. Będzie bezpłatne, połączone z programem rabatowym w aplikacji i pakietem cyberbezpieczeństwa

W aplikacji Millennium znajdzie się też wkrótce jeszcze jedna nowość – możliwość zakupu voucherów

Bank Millennium poinformował o wprowadzeniu do oferty nowego konta Millennium 360°. Jego głównymi wyróżnikami będą: brak opłat za korzystanie z rachunku, nowa spersonalizowana oferta programu rabatowego w aplikacji mobilnej, a także dostęp do usług z zakresu cyberbezpieczeństwa.

W ramach nowej oferty prowadzenie konta, przelewy krajowe, stałe zlecenia czy przelewy Blik na telefon będą bezwarunkowo bezpłatne. A po spełnieniu warunku 5 płatności kartą lub Blikiem klient zostanie zwolniony również z opłaty za obsługę karty i korzystanie ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Bank nie podał, ile wynosić będzie standardowa opłata za korzystanie z debetówki. Do oferowanego dotąd rachunku Millennium dodawał kartę debetową ze standardową opłatą w wysokości 7 zł miesięcznie.

Przeczytajcie także: Konto na selfie można założyć w 13 bankach

Nowością są także usługi walutowe: do limitu 1 tys. zł miesięcznie klient będzie mógł dokonywać płatności w każdej walucie bez marży banku za przewalutowanie, po kursie organizacji płatniczej. Z kolei klienci, którzy planują większe wydatki za granicą, mogą włączyć w aplikacji pakiet walutowy w cenie 9,90 zł za tydzień. Do konta proponowany jest również Pakiet Bardzo Pomocny, w ramach którego można korzystać z pomocy fachowca w domu, pomocy medycznej i IT.

Posiadacze nowego konta Millennium 360° skorzystają również z usługi moneyback bezpośrednio w aplikacji banku. Millennium zdecydował się bowiem zintegrować platformę zakupową Goodie ze swoją bankowością. W jej ramach zaproponuje klientom ofertę zniżek i zwrotów za zakupy, dobranych do ich preferencji z szerokiej listy marek współpracujących z bankiem. Klient zainteresowany ofertą zostanie przekierowany do sklepu bezpośrednio z bankowości elektronicznej, po czym wróci do niej, by sfinalizować płatność, a następnie zarządzić przyznanym mu zwrotem środków za zakup. Millennium pochwaliło się też przy okazji, że dotychczas wartość zakupów w programie Goodie przekroczyła 1 mld zł, a wartość moneybacku naliczonego od tej kwoty to ponad 27 mln zł.

Kolejną nowością w aplikacji będzie dostęp do platformy CyberWsparcie zapewniającej monitoring danych osobowych w sieci i ukrytych zasobach internetowych pod kątem ich nieuprawnionego użycia. Klient będzie mógł liczyć na alerty w przypadku wykrycia zagrożenia danych oraz na całodobowe wsparcie telefoniczne w sytuacjach zagrożenia lub kradzieży tożsamości. Będzie mógł także skorzystać z pomocy prawnej w kwestiach związanych z bezpieczeństwem cyfrowym czy prawami konsumenta w internecie.

Przeczytajcie także: Które banki oferują usługi wykorzystujące otwartą bankowość?

Wszyscy użytkownicy aplikacji Millennium – nie tylko posiadacze nowych kont 360° – znajdą wkrótce w swojej apce nowe udogodnienie: możliwość wygodnego zakupu voucherów m.in. Google Play, Empik, Netflix czy Twitch. Tym samym Millennium poszerzy zestaw oferowanych przez siebie usług dodatkowych, wśród których już teraz dostępne są płatności za autostrady, parkingi i bilety, bilety do kina czy składanie wniosków o świadczenia rodzinne. Jak deklarują przedstawiciele banku, ich ambicją jest stworzenie superaplikacji łączącej usługi finansowe z pozafinansowymi.

Nowe konto będzie dostępne w ofercie Millennium od najbliższego poniedziałku. Z nowych warunków będą mogli korzystać również dotychczasowi klienci banku, jeśli zdecydują się na przekształcenie dotychczasowego rachunku na nowe Millennium 360°.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies