Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Visa startuje z polską edycją programu grantowego dla kobiet She's Next

She's Next, Empowered by Visa to projekt skierowany do kobiet, które prowadzą własny biznes

Program She's Next działa od kilku lat, a w tym roku dotarł także do Polski. W jego ramach Visa chce wesprzeć małe firmy prowadzone przez kobiety. Wspólnie z IFundWomen (platforma finansowo-edukacyjna) umożliwia ubieganie się o pięć grantów, każdy o wartości 20 tys. zł.

Przeczytajcie także: Worldline sprzedało biznes terminalowy

Poza dofinansowaniem przedsiębiorczynie otrzymają też opiekę mentorską i coaching. Do programu można zgłaszać się do 10 listopada 2022 roku poprzez stronę IFundWomen.com. Zainteresowane wsparciem zostaną poproszone o opisanie historii swojej firmy, wyzwań, które napotkały i co zainspirowało je do założenia własnego biznesu.

Przeczytajcie także: Supermarket delio z apką na smartfony

– Liczę, że program okaże się dobrą okazją do podkreślenia ich roli i rozwijania kobiecej przedsiębiorczości, ponieważ wspieranie kobiet to inwestycja, która przynosi zwielokrotniony zwrot dla całej gospodarki – mówi Katarzyna Zubrzycka, dyrektorka działu detalistów i agentów rozliczeniowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w Visa.

Jak podkreśla Visa w swojej komunikacji, do programu She's Next mogą przystąpić nie tylko Polki, ale też uchodźczynie przebywające legalnie w naszym kraju.

Warto przypomnieć, że redakcja cashless.pl w ramach inicjatywy "Cashless dla równości", mającej na celu promowanie idei diversity&inclusion, publikuje ranking najbardziej wpływowych managerek branży płatniczej oraz Ranking instytucji finansowych dbających o równość zawodową i społeczną osób LGBT+. Partnerami obu projektów są organizacje Visa i Mastercard.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: VISA

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies