Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
InPost Fresh dostarcza żywność już w całej Polsce

Dotychczas z aplikacji można było korzystać tylko w większych miastach, czyli w Krakowie, Łodzi i Warszawie oraz kilku aglomeracjach na Śląsku

Od 5 października z aplikacji InPost Fresh można korzystać na terenie całej Polski. Dotychczas usługa była dostępna w Krakowie, Łodzi i Warszawie oraz kilku miastach na Śląsku. Za pośrednictwem aplikacji można zamawiać żywność i produkty codziennego użytku.

Przeczytajcie także: Allegro zapowiada tydzień promocji Smart! Week

Zamówienia mogą być dostarczane na trzy sposoby. Najpopularniejsza forma to przesyłka kurierska. Dla niektórych produktów można wybrać opcję odbioru osobistego lub dostawy do Paczkomatu lub lodówkomatu, czyli automatu pozwalającego na przechowywanie produktów w określonej temperaturze.

Przeczytajcie także: Z płatności odroczonych korzystacie częściej niż z tradycyjnych pożyczek

InPost deklaruje, że potrafi dowieźć zakupy nawet w 60 minut, dotyczy to jednak mniejszych zamówień. W przypadku większych zakupów dostawa realizowana jest kolejnego dnia. InPost Fresh – czytam w komunikacie spółki – ma w tej chwili w ofercie ponad 30 tys. produktów. W aplikacji można wybierać asortyment z sieci Carrefour lub Makro (w wybranych miastach), ale też z lokalnych sklepów, które przystąpiły do współpracy.

Zamówienia powyżej 40 zł są dostarczane za darmo, jeżeli realizowane są przez kuriera InPost lub w ramach wysyłki do Paczkomatu. Dla zakupów w Carrefour i Makro minimalna wymagana kwota koszyka wynosi 100 zł.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies