Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Allegro zapowiada tydzień promocji Smart! Week. Sprzedający już mogą zgłaszać swoje oferty

Kampania promocyjna będzie trwać od 10 do 16 października, co zbiega się w czasie z akcją Ekskluzywne Okazje zaplanowaną przez Amazon

Allegro szykuje się do kampanii promocyjnej Smart! Week. Wydarzenie zaplanowano na tydzień od 10 do 16 października. W tym okresie użytkownicy platformy mogą się spodziewać wysypu ofert o obniżonych cenach, a Allegro będzie im o tej akcji promocyjnej przypominać w ramach kampanii reklamowej.

Przeczytajcie także: Allegro z nową opłatą od sprzedaży na kontach zwykłych

Od dziś sprzedający mogą zgłaszać chęć promowania swojej oferty w ramach Smart! Week. Zakwalifikowane oferty otrzymają specjalne oznaczenie, będą promowane na stronie Strefy Okazji oraz na stronie głównej Allegro, a sprzedawcy będą mogli liczyć na rabaty transakcyjne i zwrot opłat za oznaczenie Smart! Week zgodnie z ustalonymi przez platformę zasadami.

Oferta może został zgłoszona do kampanii, jeśli ma opcję "kup teraz", ma aktywne oznaczenie "Smart!", sprzedawany przedmiot jest nowy, ma uzupełnione parametry obowiązkowe, a oferta jest połączona z katalogiem produktów na Allegro. Oczywiście trzeba również zaproponować atrakcyjną cenę – sprzedawca musi obniżyć ją o co najmniej 10 proc. w stosunku do najniższej ceny tej oferty z ostatnich 30 dni, a jej wartość nie może być wyższa od najpopularniejszej ceny, za jaką klienci kupowali ten przedmiot w ostatnich 7 dniach.

Przeczytajcie także: Problemy Apple Pay Later

Warto zwrócić uwagę, że tydzień promocji na Allegro zbiega się z akcją Ekskluzywne Okazje zaplanowaną przez Amazon na 11 i 12 października. Klienci będą mogli w tym czasie skorzystać z promocji cenowych w różnych kategoriach: od elektroniki, przez produkty kuchenne i kosmetyki, po zabawki, ale atrakcyjne ceny będą dostępne wyłącznie dla klientów Prime. Więcej na ten temat przeczytacie w tekście: Amazon zapowiada promocje. Akcję Ekskluzywne Okazje zaplanowano na 11 i 12 października.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies