Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Amazon zapowiada promocje. Akcję Ekskluzywne Okazje zaplanowano na 11 i 12 października

Firma chce w ten sposób przypomnieć o sobie rok po uruchomieniu w Polsce programu Prime

Amazon zapowiedział akcję z okazji pierwszej rocznicy uruchomienia w Polsce usługi Prime. Wydarzenie Ekskluzywne Okazje Amazon Prime zaplanowano na 11 i 12 października. Klienci będą mogli w tym czasie skorzystać z promocji cenowych w różnych kategoriach: od elektroniki, przez produkty kuchenne i kosmetyki, po zabawki. Dotyczy to zarówno towarów od polskich firm, jak i marek znanych globalnie.

Przeczytajcie także: Apple Pay Later zderzyło się z problemami

Firma zastrzega, że z promocji będą mogli skorzystać wyłącznie klienci Prime. Jednocześnie Amazon podpowiada, że każdy może wypróbować tę usługę za darmo – okres próbny trwa 30 dni. Po tym czasie najkorzystniej jest wykupić abonament na cały rok, za Prime zapłaci się wówczas 49 zł. Członkowie programu mogą liczyć przede wszystkim na szybkie dostawy i to bez minimalnej wartości zamówienia. Osoby, które płacą abonament, mogą też liczyć na dostęp do filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazona, w ramach serwisu Prime Video, oraz darmowych gier w ramach Prime Gaming.

Przeczytajcie także: Polska Bezgotówkowa popularyzuje Click to Pay

Amazon z platformą sprzedażową pojawił się w Polsce na początku 2021 roku. Klienci nie płacili wówczas za dostawę przy zamówieniach powyżej 100 zł, potem firma zmieniła próg na 40 zł. W pierwszym kwartale br. amerykańska korporacja uruchomiła program Amazon Super, pozwalający generować zniżki na większe zakupy. W przypadku abonentów Prime wynoszą one 10 proc., ale w trakcie Ekskluzywnych Okazji Amazon Prime zniżka wzrośnie do 15 proc. Dla pozostałych klientów wciąż będzie to 5 proc.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies