Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Abonament Amazon Prime od dziś w Polsce. Klienci mogą liczyć m.in. na szybkie dostawy w cenie 49 zł rocznie

Abonenci korzystający z nowej oferty Amazona zyskają też dostęp do usług Prime Video oraz Prime Gaming

Amazon poinformował, że udostępnił w Polsce program Prime, który wcześniej wprowadzono na ponad 20 rynkach. Jego członkowie mogą liczyć przede wszystkim na szybkie dostawy, nawet następnego dnia, i to bez minimalnej wartości zamówienia. Usługę można wypróbować, rejestrując się na stronie amazon.pl/prime (darmowe 30 dni). Po zakończeniu okresu próbnego, koszt programu wynosi 49 zł rocznie lub niespełna 11 zł miesięcznie.

Przeczytajcie także: Olx wprowadza nowe prowizje

Amerykańska korporacja przekonuje, że oferta darmowej dostawy obejmuje miliony produktów (posiadają oznaczenie Prime). Składają się na to towary zarówno od polskich, jak i zagranicznych marek, a na ich liście znalazły się m.in. Yope, Zelmer, Gerlach, Trefl, Krosno, Apple, Samsung, Under Armour, Maybelline, Lego, Philips, L’Oreal Paris, Puma, Bose, HP i Lenovo.

Osoby, które płacą abonament, mogą też liczyć na dostęp do filmów i seriali, w tym oryginalnych produkcji Amazona, w ramach serwisu Prime Video oraz darmowych gier w ramach Prime Gaming. Firma wspomina również w komunikacie o specjalnych ofertach na produkty wybranych marek. Można się spodziewać, że w najbliższym czasie promocji nie zabraknie – Amazon zapewne będzie chciał zainteresować klientów swoją ofertą, zwłaszcza w okresie przedświątecznym.

Przeczytajcie także: IdoSell integruje się z Packetą

Amazon pojawił się w Polsce na początku roku. Klienci nie płacili wówczas za dostawę przy zamówieniach powyżej 100 zł, potem firma zmieniła próg na 40 zł. Wprowadzenie usługi Prime może się okazać ciekawym sposobem na odciągnięcie konsumentów od Allegro i jego usługi Smart, w której również można liczyć na darmowe dostawy produktów w abonamencie. Koszt Allegro Smart to również 49 zł rocznie. Z tym że minimalna wartość zamówienia objętego bezpłatną dostawą w ramach abonamentu wynosi 40 zł. Darmową dostawą chce także kusić klientów AliExpress.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies